Telsiz Satın Almak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    avezgista
    avezgista's avatar
    Dişi

İki tane telsiz satın almam gerek, turk firması olsun dedik aselsan ama çok pahalı, sadece orman gezilerinde kendi aramızda konuşmak için lazım.

Alıp kullanan varsa tavsiye eder misiniz.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

Urunler ve fiyatlari

Bu fiyatlar bana hicde pahali gelmedi. Ozellikleri bilmiyom tabi.

MuhammeT tarafından 28/Ağu/17 12:06 tarihinde düzenlenmiştir

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek

bazı telsizler lisans istiyor dikkatli olmak lazım.

Lisanssız telsizlere, ruhsatsız silahla aynı ceza veriliyor. Bazı Boafeng'ler lisansız kullanılamıyor mesala.

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek

Vakti zamanında media marktan 8 km lik olan yabancıv birşeyi 80 yada 90 gibi birşeye almıstım elektronik marketlerin teşirleri işini görür

Yav he he
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek

Telefonlarda bas konuş olayı vardı taksiciler hala kullanıyor.. telefon çeken bir yerde olacaksanız işinizi görür diye düşünüyorum.. ya da telsiz uygulaması falan varsa 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    infazteam
    infazteam's avatar
    Erkek

motoroladan şaşma derim

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hellboy4tr
    hellboy4tr's avatar
    Erkek

baofeng uv-5r 

bende var memnunum, dx den alabilirsin ben gecen sene aldim gumruge takilmadan geldi, o adamlar gumruge dusuk gosteriyor sorun cikmiyor genelde.

https://www.youtube.com/c/hobitadilat
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

amatör lisansa sahip değilseniz 0,5W çıkış gücüne kadar cihazlar (pmr) kullanabilirsiniz piyasada lisanssız şekilde 5w kullanan getirten kimseler var yakalanmanız halinde ceza alacağınızı unutmayın bu işe merakınız var ise kıyı emniyeti genel  müdürlüğünce düzenlenen sınavlara katılarak amatör telsiz lisansı alıp size ayrılan bant aralığından istediğiniz gibi görüşme yapabilirsiniz.

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek
    vukuat bunu yazdı

amatör lisansa sahip değilseniz 0,5W çıkış gücüne kadar cihazlar (pmr) kullanabilirsiniz piyasada lisanssız şekilde 5w kullanan getirten kimseler var yakalanmanız halinde ceza alacağınızı unutmayın bu işe merakınız var ise kıyı emniyeti genel  müdürlüğünce düzenlenen sınavlara katılarak amatör telsiz lisansı alıp size ayrılan bant aralığından istediğiniz gibi görüşme yapabilirsiniz.

Vukuat hocama aynen katılıyorum ortalama 100-150 ₺ ye walkie talkie denilen 3-5 km arası çekenler işini görebilir fakat ne alırsan al ormanda eğer bi kaç km ötede ise görüşeceğin kişiler pek verimli olmayacaktır çoğu çekmeyecektir buna göre saha tarafını da düşünüp planlaman gerekiyor. sitelerde yazan mesafeler herhangi bir engel yokken açık alanda olan test mesafeleridir. 

Toplam Hit: 1404 Toplam Mesaj: 9
telsiz telsiz