folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Temiz Kullanışmış Galaxytab P1000 7‘‘

Temiz Kullanışmış Galaxytab P1000 7‘‘

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

mrb, Ürün öncelikle yurtdışıdır ve kayıtlı değildir alan kişi kayıt yaptırırsa 3gli olarak sim kart desteğine sahip olabilir, aynı zamanda telefon olarak da kullanılabilir.  

ürün temizdir pek kullanılmadı açıkçası. silikon kılıfı vardır yanında verilecektir. 

basit çin malı tabletlerle kıyaslamayın orjinal samsung un ilk tableti p1000 modelidir. 750mb ram ve çift çekirdekli işlemciye sahiptir. evde çocuğunuza verebileceğiniz oyun oynayacağı bi ürün olarak da kullanabilirsiniz çünkkü sağlam bir makinedir ve çocuğunuz düşürse de herhangi bir sorunla karşıolaşmayacakktır kolay kolay. 

satış sebebime gelicek olursak ben ürünü pe kullanmadım sadece birkaç ay webde gezinti yapmak amacıyla kullandım. 

daha sonra note tekefon aldığım için tablet ihtiyacım kalmadı ve uzun sğredir de boş boş durmaktadır ve satmaya karar verdim.

Ürün kayıtlı olmadığı için fiyatı düşük tutuyorum ama bu fiyattan aşağı da vermeyeceğim.

Sahibinden ilanını c/p yaptım arkadaşlar.

fiyat 250 tl :)

İmzalar Kaldırılsın!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Hocam o zaman basit olmayan tabletlerle karşılaştırayım. 2. Samsung a 30 TL hediye çekide var. Fiyatın o eski nesil için aşırı pahalı hocam.

Asus ME170C-1B016A Intel Atom Z2520 8GB 7" Tablet

Fiyat
    398,99 TL KDV DAHİL

İndirimli
    Son 2 Gün!
    :
    249,00 TL KDV DAHİL

KAZANCINIZ
    %38
    |
    149,99 TL

Samsung Galaxy Tab 3 Lite T110 8GB 7" Beyaz Tablet

Samsung Galaxy Tab 3 Lite T110 8GB 7" Beyaz Tablet - KDV Dahil: 279,00 TL
    Fiyat
    398,99 TL KDV DAHİL

İndirimli
    Son 2 Gün!
    :
    279,00 TL KDV DAHİL

KAZANCINIZ
    %30
    |
    119,99 TL

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam gonderdiklerin kampanya fiyatlari evet hos fiyatlar ama bendeki alet cift cekirden islemci 16 gb hafiza ve kayit eden olursa 3g ve telefon olarak da kullanilabiliyor. Soyle siyleyeyim normal fiyatlari 400 tl civari ikinci el ama satamazlar piyasada bu kadar ucuz tabletler varken. Bu aleti eline almamissin belli biraz kaya gibidir o verdigin linklerdeki tabletmere benzemiyor adamlar baya baya saglam yapmislar  bende bu fiyat gayet mantikli sahibindenden bi iki mesaj geldi bile ama kapifa odeme istiyorlar ve fafhra kesemiyorum :)  bu sorunu assam gondermistim aleti bile

İmzalar Kaldırılsın!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HowL
    HowL's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

çizikkk

Mutluluk çatık kaşlıdır ve ciddidir. Bizim gibilerin sonu en fazla sürpriz olur :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    BosphorusPasha bunu yazdı

Hocam gonderdiklerin kampanya fiyatlari evet hos fiyatlar ama bendeki alet cift cekirden islemci 16 gb hafiza ve kayit eden olursa 3g ve telefon olarak da kullanilabiliyor. Soyle siyleyeyim normal fiyatlari 400 tl civari ikinci el ama satamazlar piyasada bu kadar ucuz tabletler varken. Bu aleti eline almamissin belli biraz kaya gibidir o verdigin linklerdeki tabletmere benzemiyor adamlar baya baya saglam yapmislar  bende bu fiyat gayet mantikli sahibindenden bi iki mesaj geldi bile ama kapifa odeme istiyorlar ve fafhra kesemiyorum :)  bu sorunu assam gondermistim aleti bile

1-)Şimdi hocam senin söylediğin aletin rami düşük

2-)yazılım desteği ölmüş ve bitmiş bir ürün satıyorsun.

3-)performansı benim verdiklerimden iyi olamaz ilk nesil samsung tabletlerden ve performans çekirdek sayısı ile ölçülüyorsa benim verdiğim samsung linkindeki alet 4 çekirdek.

4-)imei kayıt ücretinin 120TL + operatör bayi masrafı olduğunu hesap edersen 370TL ye gelir ki.

Sana 340 TL ye

Lenovo 4 çekirdek(çekirdek sayısı ile performans nasıl oluyor onuda anlamadım)

Resmi Android 4.4(KİT KAT) İşletim sistemli(senin kinin resmi desteği fii tarihinden kalma android froyo 2.2 bknz:http://en.wikipedia.org/wiki/Samsung_Galaxy_Tab_series)

dahili 3g li ve

30TL hediye çekli aletin linknide atabilirim.

16G dahili kapasitesini unutmayayım.

1GB rami ve çözünürlüğünün seninkinden yüksek olmasını eklemiyorum bile.

http://www.hepsiburada.com/liste/lenovo-a7-50-16gb-7-3g-ips-tablet-59-411875/productDetails.aspx?productId=bd601196&categoryId=3008012&SKU=BD601196

Haa Peşin fiyatına 9 taksiti HİÇ belirtmiyorum.

Burada amacım fiyatının yüksek olduğunu teknik anlamda belirtmek ama sen gerçeği görmeyip inatla çekirdek çekirdek diyip duruyorsun. Hayır alıcıda değilim ama hocam herşeyin ederi var yani. Teknoloji ister kullan ister kullanma prim yapan birşey değil.

Diğer yukarıda verdiğim 2 ürünün özelliklerini saymamı ister misin?

DrKill tarafından 14/Kas/14 18:52 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Gsm arena'da ram için 512 MB yazılmış ? :

http://www.gsmarena.com/samsung_p1000_galaxy_tab-3370.php

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kovboy287
    kovboy287's avatar
    Erkek

İyi satışlar arkadaşlar güvenilirdir.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocam abarta abarta abartmışsın ama buyur sahibinden ve telefonculardaki piyasası. piyasa 100 tl olsaydı ben 50ye satardım :) ama piyasa gördüğün üzere 350-500 arasında değişiyor ben 250 istemişim çokmu?

İmzalar Kaldırılsın!!
Toplam Hit: 2454 Toplam Mesaj: 8