Teninde Elma Yetiştiren Adam (Deneme)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

under gelir ve hersey durulur.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı

under gelir ve hersey durulur.

Özlettin kendini. 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

ban vurgunu yapabilecegim konular olunca dayanamiyorum

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

ciddi konuda geyik derken? hey yavrum ban sebebine bak

iki kelam edip gülünemeyecekse ne anlamı kaldı forumun

az mütevazi olun under bey

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Betimlemeler güzel ancak bir cümlede hepsini kullanmak istemişsin boğmuş. Ağır bir yazı yazmak istiyorsun belli. Diğer denemene de baktım.

Bu tarzı sevebilirsin ama ağır yazı boğucu yazı değildir.

Mesele aklıma gelen cengiz aytmatov , ağır yazar bana göre. Ona rağmen akıcıdır. Elveda gülsaride bütün roman boyunca attan bahsetti :) yinede okunuyor keyifle

Aklıma başka yazar gelmedi şimdi. senin çalışman gereken cümle yapıları. Ayni metni cümleleri kısarak. ( ; ) Kullanmadan yaz. Harika birşey çıkacak.

Saat artık günaydın diyemeyeceğimiz kadar ilerlemişti. ..... kaldırımda. Yavaşça, derin ve uzun soluklar alarak...

araya hinsistan eklemeseydin. Bütünlüğü bozmuş.

Sabırla yürüyorum kısmında sorun var

Çok tek tek yapamamda anlatım  bozukluğu ve noktalamayı çözdüm mü tamamsın

Herseyi anladimda 2 ay önceki yoruma ban yemişler. Son zamanlar ilginç şeyler oluyor

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Beyler bu adamın yazdıklarını bende kaliteli bulmuyorum,beğenmiyorum ama birisi bir işe emek verip bu emeğide sizin görüşünüze sunuyorsa taşşak geçmek bence çok yanlış bişey.Kaldı ki bu iş eğer edebiyatla alakalı bir işse.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Tam tersine ben önceki yazılarınıda okumuş yorumlarınıda buna eklemiş birisi olarak kafa yapısınıda yazmak istediğinide az çok anladığımı düşünüyorum göreceli tabiki bu. Yalnız kendisine bir sorum olacak.

@Nazi_ Hocam özel bir soru soracağım o yüzden mesaj attım baktığında yanıtlarsan sevinirim

www.kriptopedi.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı

Tam tersine ben önceki yazılarınıda okumuş yorumlarınıda buna eklemiş birisi olarak kafa yapısınıda yazmak istediğinide az çok anladığımı düşünüyorum göreceli tabiki bu. Yalnız kendisine bir sorum olacak.

@Nazi_ Hocam özel bir soru soracağım o yüzden mesaj attım baktığında yanıtlarsan sevinirim

Tabiki hocam dinliyorum.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
Toplam Hit: 4144 Toplam Mesaj: 15
deneme