folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Terörist Saldırıları Engellemenin En İyi Yolu Olarak Başta Mekke Ve Medine

Terörist Saldırıları Engellemenin En İyi Yolu Olarak Başta Mekke Ve Medine

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LostDream
    LostDream's avatar
    Erkek

SilenC3 bunu yazdı:
    -----------------------------
    bu yawşak karşısına bütün müslüman ülkeleri karşısına alırsa abd nn ittifakı kim olcak yunanistanmı fransamı :D bi bok yapamaz sözdeeee :D
    + Rusya Japonya gibi ülkelerde abd ye girer diye düşünüyorum...(Rusya ezelden düşman.)(Japonya teknoloji rakibi.) 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CameL
    CameL's avatar
    Erkek
    göt ister hemde salça kazanı gibi xD

Haberin var mı seni çok sevdiğimden ?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimist69
    pesimist69's avatar
    Erkek

arabistana girerse tüm islam ülkeleri arabistana destek çıkar ama türkiye için aynı şeyi söyleyemem, türkiye tarafsız kalır. zaten arabistana girmeside birazcık g.t ister

Bir Klübü Büyük Yapan Taraftarlarıdır; GFB-KFY-CK-UNIFEB
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    mayrip bunu yazdı:

Allahın evi sahipsiz değildir. kabe' ye dokunamaz.

arapların alayının a.k abdci rüşvetistanlar.

habere gülüyorum. . ilk önce iranı vursun götleri yiyyorsa...

,edit: ayrıca terörü bitireceğine terör ülkesi kurmak istemiş gerizekalı. sen o ülkeye savaş açarsında müslümanlar sana karşı açmaz mı savaş.bir düşman olarak görmez mii ?

iranı vurmak cocugun elinden lolipop almaktan daha kolay. cocugun lolipopunu alırsın elini ısırır ustune atlar birşeyler yapar. iranı vursan yattıgı yerden bombaları yer baska birsey yapamaz. bir ulkeyi vurmak demek kara savaşı acmak demek degildir. suanki abd ekonomik projeleri imkan tanısa iran bombalanarak harap edilir. iranında elinden birsey gelmez. bunun icin got degil ince mali planlar gerekir. arabistanı vurmak isterlerse vururlar karsılarında durabilecek bir guc olmadıgı surece. ancak gel gor ki vurmalarına gerek yok. suudilere soylesinler onlar kendi kendini vurur amerikan usakları. 

------------------------- 

gkhn759 demiş
    abd asla baska bi devlete kendinde olan sistemi satmas. Minimum 1 yada 2 jenerasyon asagısıdır..

hoca banamı ogretiyorsun askeri teknolojileri. suanda abdnin elinde olupta dunyanın baska bir ulkesinin elinde olmayan bir savas aracı soylermisin bana. uretilen her arac aynı zamanda ticari bir aractır. uretimlerine genelde yatırım olarak 3 seviyeye ayrılan ulkeler katılır ve ortaklasa yapılır. suudi arabistanda petrolden kazandıgı astronomik rakamları ordusuna harcamaktadır. son teknoloji abd urunleri kullanmaktadır. bunun en onemli sebebide abdnin kopegi olmasıdır.

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickhel
    nickhel's avatar
    Erkek
    Tabikide daha önce Rusya - İran Çin ve daha nicelerini vurdular bunu niye vuramasınlar ? :) Sadece vuruyolar yapabildikleri bi icraat yok.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    DkN bunu yazdı:
    mayrip bunu yazdı:

Allahın evi sahipsiz değildir. kabe' ye dokunamaz.

arapların alayının a.k abdci rüşvetistanlar.

habere gülüyorum. . ilk önce iranı vursun götleri yiyyorsa...

,edit: ayrıca terörü bitireceğine terör ülkesi kurmak istemiş gerizekalı. sen o ülkeye savaş açarsında müslümanlar sana karşı açmaz mı savaş.bir düşman olarak görmez mii ?

iranı vurmak cocugun elinden lolipop almaktan daha kolay. cocugun lolipopunu alırsın elini ısırır ustune atlar birşeyler yapar. iranı vursan yattıgı yerden bombaları yer baska birsey yapamaz. bir ulkeyi vurmak demek kara savaşı acmak demek degildir. suanki abd ekonomik projeleri imkan tanısa iran bombalanarak harap edilir. iranında elinden birsey gelmez. bunun icin got degil ince mali planlar gerekir. arabistanı vurmak isterlerse vururlar karsılarında durabilecek bir guc olmadıgı surece. ancak gel gor ki vurmalarına gerek yok. suudilere soylesinler onlar kendi kendini vurur amerikan usakları. 

------------------------- 

gkhn759 demiş
    abd asla baska bi devlete kendinde olan sistemi satmas. Minimum 1 yada 2 jenerasyon asagısıdır..

hoca banamı ogretiyorsun askeri teknolojileri. suanda abdnin elinde olupta dunyanın baska bir ulkesinin elinde olmayan bir savas aracı soylermisin bana. uretilen her arac aynı zamanda ticari bir aractır. uretimlerine genelde yatırım olarak 3 seviyeye ayrılan ulkeler katılır ve ortaklasa yapılır. suudi arabistanda petrolden kazandıgı astronomik rakamları ordusuna harcamaktadır. son teknoloji abd urunleri kullanmaktadır. bunun en onemli sebebide abdnin kopegi olmasıdır.

abd irana saldırırsa türkiyeyide karsısına almış olur çünkü iran iki doğalgaz kuyusunu türkiyeye hediye etti ... ama konu bu değil

---

keşke öyle bir tehtit yapsa vurmasa ama biraz harekete gecse görün o zaman bir amerikalı kaç farklı sekilde sikilir :) 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    geniuss
    geniuss's avatar
    Erkek

vay ak adama bak ya o once  ABD ye vursun terrorist saldirilari engelemek icin sonra gelsin bakalim mekke ye yada medine ye baris sehrine ..

isko burda olsaydi simdi bunun  tum sitelerini hacklerdi xD   

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek
    dewhasa bir yualandır. bi bok yapamaz. ayrıca Suudi arabistan amerikanın bişr numaralı müttefikidir. nasıl olacakki. ayrıca suudi ordusu tammemn ameri tarafından eğitilmiş bir ordudur. hade diyelimki öle bişi oldu. ALLH izin vermez. biz herşeyimizi koruuz kuranda açıklandığı gibi ALLAH ta kendi evini koruduğunu söylemişti. öle bişi olasada hiç kimse 2 milyarlık bir alemi karşısına alamz. hiç kimse cesaret edemz. innılmaz bir dayanışma ve tepki çıkarki belkşide ABD nin sonuolur.

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    Dkn katılıyorum abd iranın götünü kaldırıyo.Ayrıca hangi bi ülke  dünyanın yarısını karsına alabilirki.buda amerikanın cem uzanı :)

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
Toplam Hit: 2415 Toplam Mesaj: 20