folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Teşhir Ürünü Mü Yoksa İkinci El Telefon Mu Tercih Edersiniz?

Teşhir Ürünü Mü Yoksa İkinci El Telefon Mu Tercih Edersiniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    TOMBLACK bunu yazdı

benim faturadaki isim farklıydı sıkıntı çıkmadı böyle bir durumda sorun olmuyor  2 kere thh başvurdum tahsilat yaptım yeni bir güncelleme geldiyse bilemem

İlginç bir durum. Zira para iadesi ibana faturadaki isim soyisime göre yapılıyor. Bir tanıdıkta aynı durumu yaşamıştı telefoncudan almıştı. Faturadaki isimden Facebook'tan adamı bulup mesaj attık adam para hesabına geçince yolladı. Allah iyiyle karşılaştırsın.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek

şimdi şöyle bir telefon buldum, 4900 tl ye 0 kutusunda poşeti bile açılmamış kvk garantili ama 1 yıl garantisi kalmış. Durum şu adam almış cihazda sıkıntı çıkınca yollamış servise serviste kapalı kutuda 0 cihaz yollamış. Acaba tekrar garantide düşme felan olmuyo değil mi böyle bir durumda garantisi 1 sene dedi sorgulatıcam imei atınca, aslında 400 tl fazla verip böyle  bir telefon daha iyi gibi

Zira Kalemler kaldırılmış,sayfalar kurumuştur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KareemSaid
    KareemSaid's avatar
    Erkek

https://www.hepsiburada.com/yenilenmis-samsung-galaxy-note-9-128-gb-12-ay-garantili-p-HBV00000K4ZLG?magaza=Cepstop

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

para büyük . ( bana göre yazık ) 

ben az daha ekler 0 alırdım . 

Minimalist Değilim Tembelim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    erebos bunu yazdı

şimdi şöyle bir telefon buldum, 4900 tl ye 0 kutusunda poşeti bile açılmamış kvk garantili ama 1 yıl garantisi kalmış. Durum şu adam almış cihazda sıkıntı çıkınca yollamış servise serviste kapalı kutuda 0 cihaz yollamış. Acaba tekrar garantide düşme felan olmuyo değil mi böyle bir durumda garantisi 1 sene dedi sorgulatıcam imei atınca, aslında 400 tl fazla verip böyle  bir telefon daha iyi gibi

Değişim cihazlarında garanti fatura tarihinden başlar. 1 sene önce aldıysa 1 sene garantisi var demektir.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek
    KareemSaid bunu yazdı

https://www.hepsiburada.com/yenilenmis-samsung-galaxy-note-9-128-gb-12-ay-garantili-p-HBV00000K4ZLG?magaza=Cepstop

tamir edilmiş ürün dimi hocam bunlar alıır mı acaba?

Zira Kalemler kaldırılmış,sayfalar kurumuştur.
Toplam Hit: 1598 Toplam Mesaj: 17
teşhir note 9