folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Tesla: Master Of Lightning Film

Tesla: Master Of Lightning Film

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

Mx0TBT bunu yazdı:
    -----------------------------

700 MB (734.191.616 bayt)

Teşekkürler = )

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

Noneyim bunu yazdı:

1-2 yıl önce veya abartmayalım 1 yıl önce paylaşıldığında altyazı çevirmeye çalışıyorduk tariqatcak :D

sorma o vidyo 1 sene sabitdiskte bekledi seni

geçen ay sildim daha

öyle boşu boşuna yer kaplamış meğer =)

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

izleyen oldumu laaaa

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Prometheus bunu yazdı:

Noneyim bunu yazdı:

1-2 yıl önce veya abartmayalım 1 yıl önce paylaşıldığında altyazı çevirmeye çalışıyorduk tariqatcak :D

sorma o vidyo 1 sene sabitdiskte bekledi seni

geçen ay sildim daha

öyle boşu boşuna yer kaplamış meğer =)

nedek la elimizden geleni yaptık arkadaş(lar) yamuk çizince öyle kaldı ama ben bu lafın altında kalmam inadım inadım işide bıraktım zaten oturup çeviricem anasını satiyim :) Bi bakalım hangi haricideydi o off bide onca dosyada o filmi aramak var şimdi :D

Troubles'll come & they'll pass
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

Nikoteen bunu yazdı:

nedek la elimizden geleni yaptık arkadaş(lar) yamuk çizince öyle kaldı ama ben bu lafın altında kalmam inadım inadım işide bıraktım zaten oturup çeviricem anasını satiyim :) Bi bakalım hangi haricideydi o off bide onca dosyada o filmi aramak var şimdi :D

ben silmişim o vidyoyu bu saatten sonra çevirme bozuşuruz =)

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

bu ne düşüncedir , bu ne hızdır .. dün gece okuyordum daha .. hocam teşekkür ederim :) güzel paylaşım

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcellencE
    ExcellencE's avatar
    Erkek

wert bunu yazdı:

izleyen oldumu laaaa

indiremedik ki :\

Yapay zeka, zeka değildir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

İzledim, güzel bir biyoğrafik belgesel olmuş. Benim verdigim torrent linkindeki 1-2 dk kadar eksik. İndireceklere Wertin linklerini tavsiye ederim. Tr ve ing uyumlu altyazı mevcut.

@promethus nikoteen videosuyla aynı degil.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 5711 Toplam Mesaj: 29