Tez Çalışması - Online Destek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angel_of_god
    angel_of_god's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar,

Bahçeşehir Üniversitesi Oyun Tasarımı alanında yüksek lisans yapıyorum. Şu an tezim üzerinde çalışıyorum ve deney aşamasındayım. 

Konu kısaca, sosyal medya güvenliği ile ilgili bir oyun var (flash tabanlı) ve bu oyunu oynayan y kuşağı beyaz yaka çalışanlarının (1981-1996 yılları arasında doğan) sosyal medya güvenliği farkındalığının artıp artmadığına yönelik bir çalışma yapıyorum.

Oyun ve testlerin (öntest-sontest) toplam süresi 30-45 dk arası sürüyor ve dil ingilizce

Malum güncel sebeplerden dolayı evdeyiz ve bende tezi bitirip teslim etmek istiyorum.

Test sürecinde yer almak isteyen olursa (y kuşağı beyaz yaka çalışan kriterini karşılayan) e-mail adresini pm atarsa bende oyun için unique kod ve test linklerini gönderirim.

Bilime olan katkılarınız için şimdiden teşekkürler :)

Ciddi alıcılar arasın lütfen :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

yani bahsettiğin kriterleri sağlıyorum ama ingilizcem iyi değil testi anlayamam o yüzden yardım olamam sanırm

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
Toplam Hit: 906 Toplam Mesaj: 2
oyun sosyal medya tez çalışması tez