The Boys - Tavsiye Dizi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek

Prime uygulaması bir tek bana mı zor ve boktan geliyor..  Netflix kolaylığına alıştığımız için mi acep.. dizinin 2 sezonunu açmıyor bir türlü açması için 1. Sezon finaline gelip el ile ilerleterek bitiriyorum sonra diğer bölümleri de öyle bitirip istediğim bölüme geliyorum. Yanlışlıkla bir tuşa basıp ana ekrana dönersem sıçtık her şeyi yeniden yapıyorum 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek
    mavii bunu yazdı

Prime uygulaması bir tek bana mı zor ve boktan geliyor..  Netflix kolaylığına alıştığımız için mi acep.. dizinin 2 sezonunu açmıyor bir türlü açması için 1. Sezon finaline gelip el ile ilerleterek bitiriyorum sonra diğer bölümleri de öyle bitirip istediğim bölüme geliyorum. Yanlışlıkla bir tuşa basıp ana ekrana dönersem sıçtık her şeyi yeniden yapıyorum 

Senin uygulamada bi sıkıntı olabilir. Bende, arkadaşlarımda ve hanımda sıkıntısız kullanıyoruz.. 

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    yanak bunu yazdı
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

Black Noir de tam piç, :) 

The Deep'in Starlight' a yaptığı bence asıl piçlik :)) 

Hepsi şerefisiz, ahahahah çok güzel yansıtıyorlar onu,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek
    yanak bunu yazdı

Black Noir de tam piç, :) 

The Deep'in Starlight' a yaptığı bence asıl piçlik :)) 

Hepsi şerefisiz, ahahahah çok güzel yansıtıyorlar onu,

Spoilir ve bir merak ;

Şimdi bu dizi de dc çizgi roman uyarlaması yanlış bilmiyorsam

Görünmez adamı nasıl hallettiklerini biliyorsunuz. Teninden geçmiyor diye, anlamadığım şey, homelandır şu yeni kıza seks esnasında yaptığı fantezi kızı öldürmek üzeremiydi ? Yoksa değil miydi ?

Tüm V bileşeni almış olanlar mı teninden bir şey geçmiyor.  Belirliler mi ? 

En kafa karıştırıcı nokta ise, star girl'e bilmem kaç kalibre ile ateş etti bizim çete lideri ama bir şey olmadı. Ama son bölümler de çete de ki bağımlı, star girlin boynundan çipi alabildi medikal kesici alet ile. O nasıl oldu ? 

Ben mi bir şey kaçırdım, kafam karıştı. Bu kurşun geçirmez vucut meselesinde bir bilgi yada sahne kaçırmışlığım mı var acaba. 

Üstü kapalı yazdım, gözü spoilere kayan olabilir diye.

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Real_Love
    Real_Love's avatar
    Erkek

Son bölüm çok fenaydı.adana merkez patliyo herkez:D

Üzülme can ! Terkederse canan terketsin ...Dua et Rabbin seni terketmesin! Çünkü O terkederse gerçekten B İ T E R S İ N !..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wort
    Wort's avatar
    Erkek

1. sezon sonu; vay orospu Becca.

Wort tarafından 05/Eki/20 20:39 tarihinde düzenlenmiştir

Karanlıklara sitem edeceğimize hepimiz bir mum yaksak karanlıklar aydınlığa dönerdi…
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    yanak bunu yazdı
    mavii bunu yazdı

Senin uygulamada bi sıkıntı olabilir. Bende, arkadaşlarımda ve hanımda sıkıntısız kullanıyoruz.. 

aynen hocam netflixe alışan için zor oluyor. ben de zorlandım hala da çözemedim :D bazen mesela bölüm bitmesine 3 sn kala kapatmışım şak baştan açıyo falan.

alışırız heralde ya :D

edit: bu arada en çok sevmediğim kısmı çoğu türkçe dublaj ama altyazısı yok :F 

joe_black tarafından 06/Eki/20 00:54 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

2x7 ne bölümdü yav, sezon finali geliyor,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

TheAvenqer bunu yazdı

https://youtu.be/CU8YAXchdWc

Güzel dizidir. Tavsiye ederim Murat Soner den bilgi alıp izleyebilirsiniz.

Amazon prime kullananların twitch aboneliklerine talibim jdjdjsn

Kankim bir şey izleyeceğiz ağız tadıyla günlük rutinden kaçmak kafa dağıtmak için , başkasının sikine muhtaç olmayalım onda da ya ne bilgisi kurban olayım imdb.com işte kafi özet orada vardır bitti gitti.

21yy a bacağım girsin ya gençliği de bi deYişik karar mekanizması birinin onayıyla tetikleniyor.

LaNCeLoT tarafından 06/Eki/20 08:59 tarihinde düzenlenmiştir

Kurtlar tasma takmaz....
Toplam Hit: 2396 Toplam Mesaj: 20
the boys