folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder The Sims 4 Elinde Olan Var Mı

The Sims 4 Elinde Olan Var Mı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar elimde the sims 4 var crack yapıyorum çalışıyor fakat norton crack dosyasını siliyor trojen var diye. nortonu etkisiz hale getiriyorum oynuyorum ama oyundan çıkınca tekrar siliyor. Buna nasıl bir çözüm bulabiliriz ? yada elinde temiz sims 4 olan var mı ? 

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IamFree
    IamFree's avatar
    Erkek

Hocam yaptığınız crack dosyasını nortondan istisnalar kasasına taşıyınız muhtemelen silmicektir. Norton aktif olsada crack olucaktır.

Farkı,farklı olan yaratır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slayshot
    slayshot's avatar
    Erkek

Bende orjinal key var hocam The Sims 4 - 60 TL

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek
    IamFree bunu yazdı

Hocam yaptığınız crack dosyasını nortondan istisnalar kasasına taşıyınız muhtemelen silmicektir. Norton aktif olsada crack olucaktır.

taşıdım ama yine sildi anlamadım :D 

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

http://store.steampowered.com/app/24780/

31 lira ver doya doya oyna hocam. Crack yüklersin, eksik dll hatası verir, onu yaparsın siyah ekran çıkar adamı bıktırır.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

http://store.steampowered.com/app/24780/

31 lira ver doya doya oyna hocam. Crack yüklersin, eksik dll hatası verir, onu yaparsın siyah ekran çıkar adamı bıktırır.

Simcity 4 hocam o :D yenisini ister gendi. Dikkat ederssen çıkış tarihi 2003 senin oyunun

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
Toplam Hit: 950 Toplam Mesaj: 6