folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tiki Gençlik Böyle Olsa Gerek

Tiki Gençlik Böyle Olsa Gerek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayteach
    ayteach's avatar
    Erkek
    bide bilemeyince kacmaya calısıyolar :) ne ezik insanlar var amkü :W

Bir Serseriyi Öldürecek Yine Serseri Kurşundur...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mobydick64
    mobydick64's avatar
    Erkek

HanDsomE bunu yazdı:
    -----------------------------

oyumu ona vermicem diyor sipastik engelli kızımız ya madem birşey bilmiyorsun sus yoluna devam et. Ne kadar meraklılar bilmediği konularda atıp tutmaya.

aynen sokakta laf atsan sanki tabakaneye bişey yetiştiriyomuş gibi giderler.. bilmedikleri bişey oldumuda artık cılkını çıkarasıya kadar önünde dikelirler.
    DİP NOT: ben laf atmam bilginize :)

ne mektup geliyor ne haber senden,söyle de bileyim bıktın mı benden,her akşam güneşin battığı yerden,gözlerin doğuyor gecelerime......
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dontscratch
    dontscratch's avatar
    Erkek
    bunlar bi de oy kullanıyo :(

´´Türkiye, Atatürk´ü Allah´a borçlusun, geri kalan herşeyi Atatürk´e...´´
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snooper
    snooper's avatar
    Erkek

bu videoya inanmıyorum neden derseniz.

yine böle bir soruya(başkenti soruyorlardı) genç gayet de güzel bir kız(sarışın şimdilerde milletin diki miki dediğinden) ankara diyeceğim ama yayınlamıcanız bu yüzden istanbul demişti.

hani bi söz vardır ya köpek adamı ısırırsa haber olmaz ancak adam köpegi ısırsa haber olur diye birden o geldi aklıma.....

sana çirkin dediler düşmanı oldum güzelin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    aysun kayacının sözünü ettigi çoban işte bunlar

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

snooper bunu yazdı:

yine böle bir soruya(başkenti soruyorlardı) genç gayet de güzel bir kız(sarışın şimdilerde milletin diki miki dediğinden) ankara diyeceğim ama yayınlamıcanız bu yüzden istanbul demişti.

hani bi söz vardır ya köpek adamı ısırırsa haber olmaz ancak adam köpegi ısırsa haber olur diye birden o geldi aklıma.....

ee müdürüm ozaman cahil olmayıversinler ki bunu haber yapamasın tilki tv :D tamam herşeyi bileceksin diye birşey yok ama cumhurbaşkanının adını dahi bilmiyorlar be abi. ama bülent ersoy kimle yatıp kalkmış kendi adlarından daha iyi biliyorlar ben buna üzülüyorum ve aynı anda gülüyorum

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snooper
    snooper's avatar
    Erkek
    HanDsomE bunu yazdı:
    snooper bunu yazdı:

ee müdürüm ozaman cahil olmayıversinler ki bunu haber yapamasın tilki tv :D tamam herşeyi bileceksin diye birşey yok ama cumhurbaşkanının adını dahi bilmiyorlar be abi. ama bülent ersoy kimle yatıp kalkmış kendi adlarından daha iyi biliyorlar ben buna üzülüyorum ve aynı anda gülüyorum

bence bilmiyolar değil biliyorlar ama salağa yatıyorlar. hani bi ara meşhur iki kız vardı mehmet alide falan çıktı sperm bankasına penis bankası diyolardı. kızlar üni okuyo oraya girdilerse bi bok biliyorlardır yani.....

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek
    ama salağa yatmak iyi birşey deilki bu videou izleyen herkes o gerizekalıya aynen gerizekalı diyor. Nereden bileceğiz salağa yattığını he dediğin gibi yatıyorsa harbi salakki yatıyo. Kendini rezil etmekten başka birşey değil ki bu
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snooper
    snooper's avatar
    Erkek
    salağa yatmak ona bişeyler kazandırıyo demekki, tıpkı bütün kızların meleğe yattıkları gibi :))))

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

işte chp'ye oy verenlerin çoğu böyle kişiler, dünyadan habersiz olan insanlar chp'ye oy vermişler :)

ama gerçekten de chp'nin seçmen profilini oluşturuyor bunlar. tiplerden de belli çünkü sosyetik ve açık kesim genelde chp takılır ama bunların bir de fazlalığı var aptallar çünkü bi insan başbakanı da bilmez mi ya :)

bana laf atmayın siz de akp'ye oy verenleri 1 buzdolabına kanan cahil, cühela kişiler olduklarını söylüyordunuz.

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
Toplam Hit: 8022 Toplam Mesaj: 64