Tinnisus

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

şöyle diyeyim o ses gitmiyor ama sen buna alışıyorsun. yani her gece olmasada arada bir uyumak da güçlük çekiyorsun sadece o sese odaklanıyorsun çünkü. ama onun haricinde çok extrem bi durum değil işe güce daldığında unutuyorsun. bu arada gece uykuda zorluk çekiyorsan eğer yastık hoparlör gibi şeyler var denemedim ama hafif bir müzikle o sesden kurtulmuş olursun.

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

geçmiş olsun mr deme hocam ben dayanamıyorum ona sıkıntılı

sen ankara yı terket güzel bir karadeniz kasabasına yerleş yada anadolu sessiz sakin bir ortamda yaşmını sürdür düzelrisen beton şehre dönersin

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HowL
    HowL's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    siyahbereli bunu yazdı

geçmiş olsun mr deme hocam ben dayanamıyorum ona sıkıntılı

sen ankara yı terket güzel bir karadeniz kasabasına yerleş yada anadolu sessiz sakin bir ortamda yaşmını sürdür düzelrisen beton şehre dönersin

Hocam 14ünde alacağım işte sonuçları numuneden. Ben Giresun'dan geldim zaten. Az burada işlerim bitsin ilk işim geri dönmek olacak... Sağolasınn

Mutluluk çatık kaşlıdır ve ciddidir. Bizim gibilerin sonu en fazla sürpriz olur :)
Toplam Hit: 1266 Toplam Mesaj: 14