folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Toplu Mail Hizmeti Hakkında

Toplu Mail Hizmeti Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

Selamlar yaklaşık 90 bin kişilik bir maillist mevcut elimizde, toplu mail göndermek istiyoruz çok fahiş fiyatlar var 250-300 dolar civarına kadar çıkıyor. İnboxa sıkıntısız nasıl göndeririz bildiğiniz site veya servis vs varmıdır? Mailchimp falan denendi onlardada limit var.

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

alayının amk ben

https://serversmtp.com/tr/ 

al burdan smtp bir sürü gönderici var crackle

kaç bin kişiye göndereceksen gönder zamanında çok araştırdım ordan biliyorum

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PcK0
    PcK0's avatar
    Erkek

Mail gönderimi bir nevi reklamdır ve reklama para ödemezsen yayınlatmamak için ellerinden geleni ardlarına koymazlar. Ki koymuyorlarda.

Sadece bi imza..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

alayının amk ben

eyw hacı işe yarar şu 30 dolarlık paketimi alacağım? bunlar aylık tek seferlik mi ? nasıl yapacağız

insidae tarafından 03/Eki/18 11:59 tarihinde düzenlenmiştir

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    insidae bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

alayının amk ben

eyw hacı işe yarar şu 30 dolarlık paketimi alacağım? bunlar aylık tek seferlik mi ? nasıl yapacağız

ister aylık paket al aylık devamlı gönderim yapacaksan yada aşağıda tek seferlikler var hocam ondan al

tr deki ibnelere para kaptırma 

güzel mail gönderme programları var template li indir bir crackle bak keyfine

turbo da ben yapamadımda maili açıp açmadığını bakıp bakmadığını raporunud alıyorsun

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    insidae bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

alayının amk ben

ister aylık paket al aylık devamlı gönderim yapacaksan yada aşağıda tek seferlikler var hocam ondan al

tr deki ibnelere para kaptırma 

güzel mail gönderme programları var template li indir bir crackle bak keyfine

turbo da ben yapamadımda maili açıp açmadığını bakıp bakmadığını raporunud alıyorsun

eyw hacı işimi görür, çok sagolasın

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

Sayın hocam, tek seferlik kurulum = 250 TL

Sizin sadece kendi ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz özel bir sistem. Tamamı ingilizce.  Varsa kullanmadığınız bir domain gerekli,yoksa en ucuz uzantıyla alabilirsiniz anlamsız - anlamlı farketmez.
    Birde aylık 40-50 TL ödemeli bir vps hesabı gerekli. ( Piyasa da bulunması biraz zor olabilir mail gönderimi için. Bulamazsanız yardımcı olur, firma yönlendirmesi yapabilirim.)
    Gönderimde sınır yok, listeden çıkış var, çıalışmayan maillerin süzülmesi var. Txt olarak liste yükleme var, smtp kullanım var. 

Not : Önemli bir husus var, şayet göndereceğiniz liste içerisinde hotmail, gmail, windowslive gibi global free servis sağlayıcı mailler varsa, bir süreden sonra inbox gönderim olmaz - hatta blackliste giren İP sorunundan dolayı, Junk'a gönderim dahi olmaz. Lakin, listeniz site adreslerinden yani pop3 ( mail@siteadresi.com ) gibiyse, hiçbir sorun - sıkıntı yaşamadan inbox gönderim yaptırabilirsiniz.

C_e_Z_a tarafından 03/Eki/18 15:26 tarihinde düzenlenmiştir

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek

Bende benzer bir soru sorayım,elimde 25.000 mail var ama çoğunda çift @,ö,ş yada saçma yazılar var yani uygun mailler değil,bunları nasıl ayıklayabilrim topluca..buna uygun program varmı

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek

https://serversmtp.com/tr/  bu site iyi bence

“Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş”(Gazel-i Baki)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek
    C_e_Z_a bunu yazdı

Sizin sadece kendi ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz özel bir sistem. Tamamı ingilizce.  Varsa kullanmadığınız bir domain gerekli,yoksa en ucuz uzantıyla alabilirsiniz anlamsız - anlamlı farketmez.
    Birde aylık 40-50 TL ödemeli bir vps hesabı gerekli. ( Piyasa da bulunması biraz zor olabilir mail gönderimi için. Bulamazsanız yardımcı olur, firma yönlendirmesi yapabilirim.)
    Gönderimde sınır yok, listeden çıkış var, çıalışmayan maillerin süzülmesi var. Txt olarak liste yükleme var, smtp kullanım var. 

Not : Önemli bir husus var, şayet göndereceğiniz liste içerisinde hotmail, gmail, windowslive gibi global free servis sağlayıcı mailler varsa, bir süreden sonra inbox gönderim olmaz - hatta blackliste giren İP sorunundan dolayı, Junk'a gönderim dahi olmaz. Lakin, listeniz site adreslerinden yani pop3 ( mail@siteadresi.com ) gibiyse, hiçbir sorun - sıkıntı yaşamadan inbox gönderim yaptırabilirsiniz.

hocam bizim üyeler olduğu için hepsi @gmail @outlook vs gibi altyapılı bu yüzden işimizi görmeyebilir.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    insidae bunu yazdı
    C_e_Z_a bunu yazdı

hocam bizim üyeler olduğu için hepsi @gmail @outlook vs gibi altyapılı bu yüzden işimizi görmeyebilir.

Doğru =)

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
Toplam Hit: 3430 Toplam Mesaj: 11
mail toplu mail