Toplu Mail İçin Firma Önerileriniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    masteryoda
    masteryoda's avatar
    Erkek

Merhaba bir müşterime bu ay yaklaşık 60k gelecek aylarda ortlama 10k mail gönderim ihtiyacı olacak önerdiğiniz firmalar varmı.
    mail okundu linke tıklandı gibi raporlar da önemli birde spama düşmeme meselesi.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Hocam o işler çok zorlaştı, mail listen güncel mi ? Ölü mailler var mı?? Ve sen kendi üyelerin dışında mı atacaksın çünkü seni spam olarak işaretledikçe spama düşme oranın artacak 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    masteryoda
    masteryoda's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı

Hocam o işler çok zorlaştı, mail listen güncel mi ? Ölü mailler var mı?? Ve sen kendi üyelerin dışında mı atacaksın çünkü seni spam olarak işaretledikçe spama düşme oranın artacak 

Liste %40 ölü olasılığı var kendi üye listem dışında ama aynı sektör çok fazla spam işaretleneceğini düşünmüyorum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek

sendinblue kullanıyorum, yılbaşında biraz zam yaptılar (kur farkından ötürü), herhangi bi sıkıntı yaşamadım şimdiye kadar, dedicated ip alınca kime ne gönderdiğinle de pek uğraşmıyorlar, ölü epostaları ayıklaman gerek sadece.

tabi ölü / hatalı epostalar ve kampanya mailleri yüzünden microsoft bi kaç ay önce spam'a aldı, sonra açtırdık tekrar, reputation'ın transactional maillerle yükselmesini bekliyoruz. diğer eposta sağlayıcılarıyla bir sorun yaşamadık henüz.

webhook'u api'si vs. fena değil, özellikle SMTP çıkışı kapalı hostinglerde hayat kurtarıyo.

Toplam Hit: 2351 Toplam Mesaj: 4
mail toplu mail firma