Toplu Mail Nasıl Gönderebilirim?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seyhzade
    seyhzade's avatar
    Erkek

Elimde yaklaşım 9bin adet mail adresi var. Bu maillere haftalık mailing yapmak istiyorum. icontact gibi platformlardan mı yollamam lazım yoksa server gibi birşey mi lazım? Bir yol gösterin müridler.

Önce hayaller ölür sonra insanlar...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

C# vs biliyorsan Thread ile 10 saniyede bir mail attırabilirsin Kodları internette sürüsüyle mevcut . Fakat hepsi Gmail vs değil ise ayıklaman gerekiyor onu da kod içerisinde yaparsın diye düşünüyorum.

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

vds al , merak mail kur 9.1  filan kur sonra ip adresin banlanana  kadar bas ama ben her hafta atacam diyorsan ve düzenli atacam bu mailler çalışır dogru mailler diyosan 

https://www.mailgun.com/pricing

10.000  adet free veriyor deneyebilirsin.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seyhzade
    seyhzade's avatar
    Erkek

İkinize de teşekkür ederim hocam. Düzenli olarak mailing yapılacaktır. İki yöntemi de deneyeceğim. Konu güncel başka yöntemleri bekliyorum .

Önce hayaller ölür sonra insanlar...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    kadircankaya bunu yazdı

İkinize de teşekkür ederim hocam. Düzenli olarak mailing yapılacaktır. İki yöntemi de deneyeceğim. Konu güncel başka yöntemleri bekliyorum .

hocam o zaman  mailgun tercihin olsun 9.000  kişi diyon ayda 1 defa atsan  yeterli zaten aylık 10.000 adet  ücretsiz :)

Toplam Hit: 2453 Toplam Mesaj: 5
toplu mail toplu mail yollama toplu mail gönderme