Toplu Sms Gönderme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tajdin
    tajdin's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı
    tajdin bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı
    tajdin bunu yazdı

devlet sırrı gibi olay, bi türlü çözemedik forumda sms diye arattığımda eskiden bu işi yapanlar varmış forumda. yokmu bize ışığını  bahşedecek birileri

şurda yazdığımı okudun mu

https://www.tahribat.com/forum/toplu-sms-gonderme-243302#msg3063851

?

okudum hocam çok sağolun fakat daha bi detay arıyorum

hocam yöntem cok ama sadece meraktan ise kaptanın anlattiği şekilde gibi düşün. yok ben bu işe gireceğim ise hedefin cok farklı yollar var ki boyle forumda sordum öğrendim bu işe girdim ile gideceksen 10 gün sonra yeni bir konu acarsin 2020-01-19 da mahkemem var, götü nasil kurtara bilirim şeklinde.

sen kendi yazilimin vs ile sms nasil atılır (bir firmanin api'si ile) mi ogrenmek istiyorsun yoksa illegal sms gondermek için tc icinde bir sistem mi istiyorsun yada yurt dişindan tc hatlarına toplu sms mi atmak istiyorsun ?

mahkeme tarihimi nerden biliyorsunuz hocam)))

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tajdin
    tajdin's avatar
    Erkek
    gsspor bunu yazdı
    tajdin bunu yazdı
    gsspor bunu yazdı
    tajdin bunu yazdı
    Aress bunu yazdı

Olayın arka plan kısmını bilmiyorumi ama illegal birşey yapmayacaksan bu firmadan incele derim, https://www.netgsm.com.tr/toplusms/toplu-sms-hizmeti.php

yani bizimkisi merak diyelim, datası olan reklam amaçlı kafasına göre sms gönderiyor buna illegal olanlar da dahil. Olayın legal kısmını az çok tahmin edebiliyorum fakat şu vergisiz, illegal kısmı nasıl işliyor onu merak ediyorum

İllegal olan kısımlar yurtdışından atılabiliyor biraz maliyetli tabi. Bet smsleri özellikle 1 milyon sms 30 bin tl civarında şuan.

Sms in tarifenin ucuz olduğu bir ülkede yapılabilir mi acaba?

Orada ki malliyet sim kart ve paket ücreti fiyatları. Yurtdışından hat almak için prosedürler vs. var. Ya da türkiyeden yapacaksanız üstte ki arkadaşın dediği gibi suriyeliler üzerine hat alıp alttaki cihaza sim kartları takıp öyle gönderebilirsiniz.

https://www.hepsiburada.com/persephone-ip-fct-cihazi-32-kanal-ip-voip-cagri-merkezi-fct-sistemi-p-HBV00000H9SIB

http://santraldukkani.com/4%20Kanal-IP-FCT-Cihazı-Persephone-IP-GSM-Gateway bu cihaz iş görür mü acaba?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

elimde vınn var bence buna hat takıp atıyorlardı bir ara 

ama tam detayını bilmiyorum 

No way out
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tajdin
    tajdin's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı

elimde vınn var bence buna hat takıp atıyorlardı bir ara 

ama tam detayını bilmiyorum 

araştırmak lazım 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

ozeki sms bunu arastır internetde crackleri var onceden vodafone hatlarla wın aparatları kullanarak gonderiyorduk. programda sonunda random karakter vs ekleme vardı sistem spama dusmesin diye . fakat ticari boyutu sikintili he yapacam dersende kaçak hat bul onla yap ama reklamını yapcak oldugun kişiye dert olurlar soylemedi deme :)

site

cybermole tarafından 16/Ara/19 05:42 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tajdin
    tajdin's avatar
    Erkek
    cybermole bunu yazdı

ozeki sms bunu arastır internetde crackleri var onceden vodafone hatlarla wın aparatları kullanarak gonderiyorduk. programda sonunda random karakter vs ekleme vardı sistem spama dusmesin diye . fakat ticari boyutu sikintili he yapacam dersende kaçak hat bul onla yap ama reklamını yapcak oldugun kişiye dert olurlar soylemedi deme :)

site

inceleyeceğim hocam sağolun

Toplam Hit: 2440 Toplam Mesaj: 27
sms gönderme