folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Toplumun Arındırılması Gereken İki Grup: Çingeneler-Tinerciler

Toplumun Arındırılması Gereken İki Grup: Çingeneler-Tinerciler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek
    Bandit bunu yazdı:
    -----------------------------
    BAAL bunu yazdı:
    Bandit bunu yazdı:
    NighT-7 bunu yazdı:
    Bandit bunu yazdı:

dikdatoraa bunu yazdı:
    bana da farklı kelimeler kullanabilirsiniz ama arkadaşıma katılaraktan 1 grup daha var kürtler çünkü ne kadar pislik varsa hepsi onların başının altından çıkıyor bi kere pkk artı hepsi de pkk lı şerefsizlerin

:)o zaman dikkat et bigün o pisliin içine gömülürsün!!
    la olum akıllı ol akıllı. Derin bi laftır bu. Demek bi gün o pisliğie* gömülecez ha. Nasıl olcak o iş. Haddinizi bilin.

derin falan deil pkk ya ne derse desin kürde demesin..bende böle derim...

kürtler bunun için ne yaptı kardeşlik için pkk lı ve dtp li olmadıklarını göstermek için ne yaptı ne yapıcak bekliyorum kendilerini gercekten temsil edicek yani gercek derken sizin söyledikleriniz gibilerse ne yaptılar hereseyi karsı taraftan bekleniyo ama bu oyunun içinde iki kişi var biri biz digeri onlar biz ustumuze duseni yaptık ama durum hiç degişmedi bu gidişlerde degişmeyecekte birileri cıkıp onlar adına pkk kurdistan vatan bölunsun diyosa onlarda buna seselerini cıkarmıyoa burda kastım mahallekahve köşelerinde milliyetci nutuklardan bahsetmiyorum toplumsal bir hareket bir olusm içine girdilermi sagdan soldan duydukalrnızla kimse temsil edilmez eger böyle dusnuyorlarsa cıksınlar kursunlar bir temsilci işte desinler bunlar bizi temsil ediyo ne dtp ne pkk işte bu yapılmadıgı surece hepsi sempatizan hepsi aynı bok.bana burda artık bölunuyoz yapmayın etmeyin demeyin durumzu ortada daha ne kadar bölunucez daha ne kadar ayrım olucak hepsi son raddesinde bu söylemler 80 lerde gecerliydi ama artık bulut oldu ucuyolar durum ya siz ya bize dönustu yasamla ölum hepimiz kardeşiz hepimiz suyuz buyuz bunların hepsi yavaslatma politkası ve bilincli yapılan seyler dedigim gibi bu durumdan kendinizi kurtarmak istiyorsanız kurtler olarak sempatizan terörist yakıstırmasında sıyrılmak istiyorsanız sizi yanlıs temsil edenler varsa bunu arkadas arasında mahalle köşelerinde degil bizzat siyasi arenda sergilemelisiniz.

kardeş madem kürt istemiyorsun al eline tüfek gel benide vur oldumu?+siyasi arenaya öle eline mikrofon alıp çıkılmıor!

bugun universiteliler bile af diye toplanıyorsa bunu siz neden yapamıyorsunuz önemli olan baslangıc simdi herkes işine geleni alıntı yapıp ona göre yazıyo böle el eline tufegi al eline bombayı diye çözum önerisi getirenleri uzlasmayı saglamaya calısanları bir köşeye iterlerse onlara faşist su bu derlerse onlara her sey mustaak dagda askerler sokaklarda bize dogru giderse merak etme eline tufegi ilk lalanlardan biri ben olucam 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    himurakenshin
    himurakenshin's avatar
    Erkek
    AntiOksidan bunu yazdı:

himurakenshin bunu yazdı:
    Toplumun arındırılması gereken iki grup: faşistler - nasyonel sosyalistler
    saol canım,bugüne kadar çingenelerde,yahudilerde arındırıldı ama onları arındıran olmadı...
    emirreis aynen katılıyorum.
    tinerciler için yardım derneği kuran çok büyük yardımlar yapan bir kadın vardı hatırlarsınız,en sonunda kadın ağlaya ağlaya tvye çıktuı beni tehdit ediyorlar diye.empatiymiş şuymuş buymuş.emirreis yine doğru söylüyor bunlara yardım yapan çok dernek var,ama ne oluyo?usta işe alıyo bu adamı,3 gün sonra bu tinerci ustanın küçük kızına tecavüz etmeye kalkıyor.neye yarıyorlar?seda öğretmene tecavüz etmekten ve göğüs uçlarını kesmelerinden bahsetmiyorum.insanların suratını parçalamalarından da bahsetmiyorum.Islah edilmiyorlar şunu anlayın artık.Yıllardır var bu sorun Türkiyede ve çözemezsiniz.Yok merkezler kurulsunmuş yardım edilsinmiş,her türlü yardım yapılıyo,işe sokuluyorlar sonuç yine aynı...
    Çingenelere gelince...
    Aralarında iyi olanlar var mı?evet çok ama çok az olsa da var.Fakat bu yüzde 1 mi?dediğimiz gibi nerde bi rant var bunlar orda.nerde ailece gezilecek yer var,kız arkadaşını alıp gideceğin yer var bunlar oralarda,fuhuş-uyuşturucu,taciz bir tek bunlar da değil ama en fazla yapanlar bunlar.fakir edebiyatı yapmamak lazım kesinlikle bu böyle.
    fakir mahallesi denince bir tek aklınıza çingeneler geliyor,hayır! çingene olmayanlarında olduğu maddi geliri düşük vatandaşların olduğu aileler var ,vebu insanlar çingeneler gbi olmadıklarından gasp,kaçak,uyuşturucu vs işine giremediklerinden onlardan çok daha kötü durumda.OLAY GE-NE-TİK!
    Emirreis haklı,birbirimizi kollamıyoruz yoksa bu kadar azamazlardı.Hitler güzel mi yapmıştır,çok güzel yapmıştır.
    İnsanlar sokakta rahat yürüyemiyorsa,insanların hayatlarına mal oluyorsa,büyük acılar yaşıyorsa,tatil yörelerinde taciz-gasp olayları artıyor ve bunlar da daha çok ülkemizin itibarının sarsılmasına neden oluyor,budama vakti geldi,tabi hitlervari toplu bir kıyım bu zamanda yapılır mı,hayır yapılması zor.Ama bunların "reabilitasyon "diye toplanması adam olabilenlerin adam edilmesi diğerlerinin ise ayıklanması gerekli midir?Evet .

söylediğin suçlar sadece tinerciler tarafından işlenmiyor. eminim ki sokaktan bir bayan geçerken '' offf baldıra bak, değirmen taşı gibi mübarek '' geyiklerine sende giriyorsundur. bir çoğumuz sözde namus bekçileriyiz ama iş eyleme dökülünce elimize yüzümüze bulaştırıyoruz. seda öğretmene tecavüz edenler tinerciler değildi bildiğim kadarı ile ve tecavüz suçunu sadece tinerciler gerçekleştirmiyor. ataerkil ve az gelişmiş türkiye gibi toplumlarda çok sık görülen bir suç hareketidir bu. bunun sebebi yaptırım ve suç - ceza yöntemlerinin basitliğidir. 2 kişiyi öldürüp 6 ay yatan suçlular biliyorum. bir kadına tecavüz etmenin bedeli yalnızca 3 ay biliyor musun sen bunu ? kadın beni tahrik etti deyip sağlam da bir avukat bulursan, tecavüz ettiğin kadından tazminat bile alabiliyorsun. yaşamlara saygısı olmayan ve değer vermeyen bir toplumun trajikomik hikayeleriyiz hepimiz. böyle bir ülkede yaşamaya çalışan insanlarız biz. türk toplumu, türk kısmını üst kimlik olarak alıyorum, şiddeti şiddet ile çözmeye çalışan iğrenç bir kültürün pençesinde can çekişiyor. bunlar bizim yıkamadığımız tabularımız. tiner, hap, esrar, eroin, bunlar alındığında beyin fonsksiyonların harap oluyor, mantıklı düşünemiyorsun. kullandım oradan biliyorum. küçük çocukların eline bu tür maddeleri veren de, senin savunduğun elit tabaka. burjuvanın geri kalmışlığı, senin gibi yalnızca kendini düşünen organizasyon bireylerinin suçudur.

yapıpta bize aktarmaya çalıştığın sentez - analiz ikilisinin tabanı o kadar boş ki, sadece gövde gösterisi olarak algılayabiliyorum. olaya kişisel ve duygusal yaklaşıyorsun. biraz mantık, biraz sosyal bilinç ve biraz da hümanist yaklaşırsan olaya, ne demek istediğimi daha iyi kavrayabilirsin. hümanist kısmını liberal demokrat olarak da alabilirsin. suç ve cazanın uygulayıcıları bizler değiliz. fakat toplumu bu çirkin asimilasyonundan kurtarmak bizim elimizde. bu saydığın insanları toplumdan arındırsan ne olacak. senin toplumunun bir kere şiddet kültürünü deaktif etmesi gerekiyor iliğinden.  sana göre sadece onlar suçlu, diğerleri masum. etafında tinerci ve çingene olmayıp, gasp, tecavüz, hırsızlık, adam öldürme gibi suçları işleyen yok mu ? bu soru ile temel mantığını çökertmek çok kolay.

tartışma konusunun başlığı hatalı, tinerciler ve çingeneler değil, tecavüz ve suça eğilimli insanların toplumdan arındırılması daha uygun. yoksa sadece tinercilerin ve çingenelerin suç işlediği gibi mal bir mantık ortaya çıkıyor. bu mantık da, yalnızca ilkokul sıralarında tartışılabilecek, onlar suçlu biz suçsusuz gibi önyargılı konuların masaya yatırılma olasılığını yükseltiyor.

kısacası, suçun temelinde etnik köken veya toplum aramak, mağara adamlarının basitlik ve sığlık ile yapabilecekleri bir kanı çeşididir. suçun temelinde ırk veya toplum yatmaz. suçun temelinde yalnızca birey, bireyi suça iten sosyo kültürel çevre yatar. biraz psikoloji ve sosyoloji okuyun. küresel yolda papaz cinayeti, genç dimağlarınıza iyi gelebilir. daha sağlıklı düşünebilirsiniz canlar.

sonunda bitti. judas priest . [Sykje Démence - Mundos Distorsionados]
Toplam Hit: 10256 Toplam Mesaj: 83