Torrent Dosyası Oluşturmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Juncteus
    Juncteus's avatar
    Erkek

Muritler , sunucu üzerinden torrent dosyası oluşturup seed etcem fakat oluşturduğum torrent dosyasını sunucuda açıyorum,kayıt yerini seed edeceğim dosyanın olduğu yeri seçiyorum lakin indiriliyor %0 da kalıyor , normalde direk tamamlayıp seed'e  geçmesi lazım değil mi?

Edit:Sorunu çözdüm , dosyayı kaydet dediğim yerde yeterli alan olmadığı için seed e geçemiyor fakat dosyanın boyutu 182 gb ve hddde 50 gb boş yer var ben bunu nasıl seed edebilirim tek parça olarak ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZINDIK
    ZINDIK's avatar
    Erkek

uTorrent'in yeni versiyonlarını (v3+) kullanıyorsan direk klasörü tutup uTorrent'in içine sürükle bırak. Çıkan pencere de "Get Link'e" tıkla. Dosyaların kontrolü bittiğinde otomatik seede geçmesi lazım.

Normal olarak da yer yok uyarsınızı geçip, dizini seçip, paylaşmak istediğin dosyaları hashing(kontrol) ettikten sonra seed edebilirsin.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Juncteus
    Juncteus's avatar
    Erkek

Eyvallah hocam dizini yanlış seçmişim , hash kontrolünü geç desek sıkıntı olmaz değil mi ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek

ben de bir ara takıldım illa servera yüklemene gerek yok ama oluşturduğun torrent dosyasını indirme yerin paylaştığın klasör olsun

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Juncteus
    Juncteus's avatar
    Erkek

Eyvallah hocalar hallettim..

Toplam Hit: 973 Toplam Mesaj: 5