Torrent Siteleri Hakkinda

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TRTC34
    TRTC34's avatar
    Erkek

Selam Arkadaslar

Torrent sitesi nasil kurulur gereken malzeme yazilim nedir .

Bukonuda yardim ederseniz makbule gececektir bilen arkadaslar bu konu ile ciddi olarak ilgililer yazarsa iyi olacak .

simdiden emegi gecen arkadaslara tesekkur ederim. 

Chicagoan TRTC34
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

BURA BAKIN Bİ@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

YA şimd  yeni  konu açmayayım dedim bu   torrent  denen  "şey"  ne zamandır aklımda yualnız  okul-ders  derken  bi  türlü  ilgilenemdim   şimdi    progreamını  kurdum  bazı  sirtelerden  araştırdım  küçük torrent  parçacını  indirdim  ama ama ama...    bi  türlü  istenilen  randımanı alamadım 

5    10  dakka  sonra indirme  kesilior  hata  verıor  torrent lar  çürük çıkıor  şimdi benim çıkardıım  sonuc  bu  torrentların  en ii sinin  güncel olması anında  yüklenileni yani..  o zaman  ibndirme  hızı falan baya  bi  tetikliyor  biraz araaştırdım ama  burda tecrübesini  paylaşacak arkadaşlardan yardım talep ediyorum..  

tecrübe  virin baaa

matematik24.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek
    torrent indirmek için kullandığın programın kullandığı portu açarsan daha ii bi sonuç alırsın ama bundan da önemlisi seed sayısı yüksek olan paylaşımları kullanmaya özen göster bide lech mi ne var onlarda indirme işlemini tamamlayamamış kullanıcılar o değilde sanki tahribatta öyle bi döküman vardı her iki arkdaş içinde faydalı olacağına inanıyorum
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    öyle  bi  döküman  varsa bilen eden gören  duyan  varsa  hemen  bi  link  atıversin  gogılda  var ama  tahribat  her zaman  daha  faydalı oldu  benim için  direk  temas yani.  tahribat farkı yahu :))

matematik24.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

torrentlerin çürük olması o sitenin dandik olmasından kaynaklarnır iyi sitelerde kapatılır zaten en iyi torrent siteleri ttnet tarafından kapatılmadıysa üyelik alımlarını kaparlar bu yüzden oyun fln indircekseniz gavur torrentlerine başvurcaksınız crysis indirdim 10sender liydi hep 100le indi pc 2gün açık bıraktım 6gb oyun indi öle yani şöle diyim türkçe bişi aramadınız sürece torrentten herşeyi indirebilirsiniz.

en iyi gavur torrent sitesi de ( sadece faydalanın diye veriyorum reklam yapacak deilim kimin hayrina olcak ) http://www.bitsoup.org/ üyelik alımları hala açıksa üye olun hemen derim

eger türkçe arşiv ariyorsanız 

http://www.turktorrent.org/

2side üyelik alımlarını kapamış olabilir emin deilim deneyin derim.

en iyi torrent programı µTorrent  dir internette kolayca bulabilirsiniz 

bu arada sender lar ne kadar çok olursa olsun önemli olan indirenlerin az olması yani 100sender lı 200çekici olunca size bişi kalmiyor 

torrent sitesi açacak ark içinde bunun hakkında pek bir bilgim yok karışık birşey eger doru yapılmassa o anki kaç sender fln war göremeyiz yani üye toplayamassin.

( not torrent işinde büyük para war )  

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TRTC34
    TRTC34's avatar
    Erkek

Arkadaslar ben konuyu tam anlatamamisim ..

Soylemek istedigim kullanicilarin benim sitemden torrent dosyalarini paylasabilmelerini istiyorum p2p leri nasil sunabilirim malum sallamadan soyleyeyim 500 un ustunde filim var ..

Ikincisi yurt disindaki torrentlerde  yeterli turk filmi yok birde bu acigi kapatmak istiyorum bana bunun yasal olmadigini soylerseniz sorun degil burda birsey olmaz hallederim ..

ilgilenen arkadaslara Tesekkurler 

Chicagoan TRTC34
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

yanlış anlamdıysam filmleri .torrent yapıp sitede paylaşmak istiyosun

bunun için genelde torrent programlarında torrent yap diye bi kısım oluyo ona tıkla dosyaları seç bikaç tracker yaz oldu bitti işte :) 

eğer bunu sorduysan kullandıgın programı soyle deyatlı bi şekilde aksettirelim buraya;)

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TRTC34
    TRTC34's avatar
    Erkek
    JordanoR bunu yazdı:
    -----------------------------

yanlış anlamdıysam filmleri .torrent yapıp sitede paylaşmak istiyosun

bunun için genelde torrent programlarında torrent yap diye bi kısım oluyo ona tıkla dosyaları seç bikaç tracker yaz oldu bitti işte :)

eğer bunu sorduysan kullandıgın programı soyle deyatlı bi şekilde aksettirelim buraya;)

-----------------------------

Alakan icin tesekkur ederim.

Demek istedigim mesela www.trtc34turkish.com gibi torrent sitesi kurmak bunu sormustum su anda isohunt torrentbox gibi yerlerde cok filim koyuyor yada indiriyorum

Amacim bana aid bir site olmasi bu konuda bir calisma .. 

Chicagoan TRTC34
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

bunu yapman için ben piyasada öle torrent sitesi içeriği dağıtanı görmedim türkler de zaten yabancı sitelerinkini çalıyorlar yani bir torrent sitesinin DB sini çalıp içeriğini kendin değiştireceksin yada parayi basip anlayan birine yaptiracaksin torrent siteleri forum gibi otomatik deil saniyorum yani kodlanmasi gerekiyor ama sen sagdece kendi torrentlerini paylasirsan ozaman int hizin kac oldu önemli yani 1024 sen  ben dosyayi 25le çekerim en yüksek hadi filim için pc yi 2gün açık birakiyim ama 2.kişi geldiğinde hiz 10lara düşecek bir süre sonra dosya herkezde olmaya başladında 100le iniyor fakat ilk paylaşımcının hızı çok önemli en az  2-4 mb hizin olmali

eger bir torrent sitesi açarsan sender olarak herzaman arkanda oluruz ama yani biraz zor birşey.   

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

bende yardımcı olurum seeder olarak açarım utorrenti birakırım sabahtan akşama kadar upload eder.

site kurulumuna gelince bunu için hazır script olabilir araştırmak lazım.

bi de tracker kurmak lazım kendi trackerimizda olsun :)

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    up

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
Toplam Hit: 5788 Toplam Mesaj: 11