folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Torrent Sitelerinde En Kaliteli Dağıtımlar

Torrent Sitelerinde En Kaliteli Dağıtımlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Hocalar malum bugün her 10 kişiden 9 u torrent kullanıyor. Peki oyunlarda olsun, film veya dizilerde olsun en kaliteli bulduğunuz dağıtımları kimler ya da hangi gruplar yapıyor sizce? 

Bir filmi indirmek için -şu dağıtım çıksın indireyim- diyip beklediğiniz oluyor mu mesela?

Not: dağıtımdan kastım LTRG, Vision, iMBT, x264-vision, MAXSPEED gibi sürümler.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

Türk filmlerinde LTRG gördüğüm zaman kaliteli olduğunu, OPED gördüğüm zaman kalitesiz olduğunu düşünüyorum.

Yabancı olarak SecretMyth(Kingdom Release) severim. SPARKS iyidir. ESiR iyidir. CMCT kalitelidir fakat genelde çince gömülü altyazı barındırır. YIFY den mümkün mertebe kaçarım, film zevkimin içine ettiği olmuştur.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CodeInside
    CodeInside's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

yazdığım oluşumlar p2p değildir.

twb (english / german)

bk (russian / english)

lwc (russian)

CodeInside tarafından 07/May/13 21:53 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

Bir torrent indireceğiniz zaman önceliği scene gruplara vermelisiniz. P2P gruplar son çare olarak görülmeli.

Scene grupların katı kuralları olmakla beraber her zaman minimum düzeyde hata ile rip yaparlar ve en iyisidirler.  P2P ciler kafaya göre rip yapıyorlar kuralları yok.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Hocam bu baya değişken bir olay çünkü her sunumda scene gruplarına göre küçük darklılıklar olabiliyor.

Ama genel olarak

Bluray sunumlarda genelde ilk SPARKS çıkarır, kalitesi de yaklaşık iyidir. DVDriplerde de AMIABLE ilk çıkartır genellikle o da iyidir.

HDC, MAJESTIC, FLAWL3SS gibi gruplar her zaman sunum yapmasa da iyidir.

DVDScr falan sunumlarda HQ Hive-CM8 bu aralar iyi işler başarıyor.

Aynı zamanda HD-china, CHD, WİKİ, ESiR, Eureka, gibi gruplar iyidir.

kboyut riplerde NYDIC, BHRG, ViSiON, FASM iyidir.

Türkçe gruplar arasında da D-Z0N3, PRODJi ve LTRG iyidir.

Bu dediklerimden şaşmazsan indirdiğin sunumlarda sıkıntı yaşamazsın.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

bu dağıtımları beklemenin esprisi ne peki ben direk vote'lara ve infoya göre indiriyorum böyle işin felsefesine dalmadım hiç.

Şunu belirteyim ama oyunlarda SKIDROW kadar boktan bir grup yok, bir ASCIII indirdim mbr'yi bozdu.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    VBDream bunu yazdı

bu dağıtımları beklemenin esprisi ne peki ben direk vote'lara ve infoya göre indiriyorum böyle işin felsefesine dalmadım hiç.

Şunu belirteyim ama oyunlarda SKIDROW kadar boktan bir grup yok, bir ASCIII indirdim mbr'yi bozdu.

Hocam dağıtımları bekleme diye birşey yok. Bu gruplar zaten en fazla 2-3 gün farkla yayınlıyorlar sunumlarını.

Espirisi olarak da bilinenyetenekli grupların riplerini indirdiğinde o boyutta maksimum kaliteyi alabilirsin.Yazdığım gruplar rip yaparken gayet karmaşık filtreler kullandıkları için çıkan sonuç hem uyumluluk açısından (Media center, ps3, divx player, pc vs) hem de aklite açısından optimum çözümü veriyorlar.

Oyun dağıtım grupları olarak da RELOADED, Razor1911, FAIRLIGHT grupları kaliteli crackerlara sahip gruplardandır.

SKIDROW yakın zamanda ubisoftun drm korumasını aştığı için popüler oldu ama onun da cs.rin.ru sitesindeki gayet yetenekli bir arkadaşın server emuatorünün kodlarının derlenip paketlenmiş hali olduğu ortaya çıktı. Ondan dolayı scene grupları arasında çok sevilmez SKIDROW.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Toplam Hit: 1347 Toplam Mesaj: 7