folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Torrentleech Üyelikler Açık

Torrentleech Üyelikler Açık

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    cenk88 bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı
    cenk88 bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı

Benim üyelik hala duruyor, sceneaccess te üyeliğim vardı ama uzun zaman girmedim silmiş puştlar. Ona davetiye bulursam güzel olacak :) 

Sceneacces rahmetli olalı baya oldu diye biliyorum. Nereden baktiniz üyeliğinizi sildigine ?

Aylar önce giriş yapmaya çalıştığımda böyle bir üyelik yok dedi. Mail ile sıfırla falan dedim ama genede olmadı, site açıktı ama o zamanlar. Rahmetli oldu mu sceneaccess cidden?

Evet kapandi. Netflix vb siteler zamanla bitirecek bu torrent işlerini sanırım. Birde masraflı iş, site sahipleri sürekli pm atıp duruyordu destek için. Üye olmak ayri bir dert, sorunsuz üyeligi devam ettirebilmek ayri dert :)

Torrenti bitirebilmek için çok çok devasa arşivlerinin olması lazım bence ki bu da onlarda yok, evet arşivleri var ama taa eskilerden bişeyleri onlarda bulamayız ( en azından şimdilik ) ilerleyen zamanlarda evet torrenti bitirebilir bu netflix tarzı sistemler :)

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek
    cuneyd bunu yazdı
    cenk88 bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı
    cenk88 bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı

Benim üyelik hala duruyor, sceneaccess te üyeliğim vardı ama uzun zaman girmedim silmiş puştlar. Ona davetiye bulursam güzel olacak :) 

Sceneacces rahmetli olalı baya oldu diye biliyorum. Nereden baktiniz üyeliğinizi sildigine ?

Aylar önce giriş yapmaya çalıştığımda böyle bir üyelik yok dedi. Mail ile sıfırla falan dedim ama genede olmadı, site açıktı ama o zamanlar. Rahmetli oldu mu sceneaccess cidden?

Evet kapandi. Netflix vb siteler zamanla bitirecek bu torrent işlerini sanırım. Birde masraflı iş, site sahipleri sürekli pm atıp duruyordu destek için. Üye olmak ayri bir dert, sorunsuz üyeligi devam ettirebilmek ayri dert :)

Torrenti bitirebilmek için çok çok devasa arşivlerinin olması lazım bence ki bu da onlarda yok, evet arşivleri var ama taa eskilerden bişeyleri onlarda bulamayız ( en azından şimdilik ) ilerleyen zamanlarda evet torrenti bitirebilir bu netflix tarzı sistemler :)

ulaaaaaa amk! scc nin kapandığını sizden öğrendim yaa. ulan şimdiye kadar gördüğüm en iyi yerdi orası. dedicated varken down/up para kazanma döneminde çok ekmeğini yemiştim. o kadar ratio ya rağmen bir gün kendi bilgisayarımdan giriş yapınca banladılar. kuralları çok çok katıydı. biraz esnek olaydılar iyiydi. maddi durumu öne sürüp kapandık demişlr sanırım. gerçekten sorun telif değil maddiyatsa o kadar katı kural yüzünden yaktılar kendilerini derim.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    coLin bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı
    cenk88 bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı
    cenk88 bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı

ulaaaaaa amk! scc nin kapandığını sizden öğrendim yaa. ulan şimdiye kadar gördüğüm en iyi yerdi orası. dedicated varken down/up para kazanma döneminde çok ekmeğini yemiştim. o kadar ratio ya rağmen bir gün kendi bilgisayarımdan giriş yapınca banladılar. kuralları çok çok katıydı. biraz esnek olaydılar iyiydi. maddi durumu öne sürüp kapandık demişlr sanırım. gerçekten sorun telif değil maddiyatsa o kadar katı kural yüzünden yaktılar kendilerini derim.

Ahahaha geçmiş olsun hocam hepimize. Onlar benim üyeliği sildikten sonra iflah olmadılar demek ki :) taa 2009-2010 yıllarında vps kiraladım 3 ay kadar. O zamanlar scc ye Torrentleech e ve turktorrent e upload kastım, sadece 1 dosyayı saniyede 40 mb upload ettiğimi hatırlıyorum :) deli bir makineydi. Onun kaymağını yiyorum hala tl ve turktorrent te :) scc ye Allah rahmet eylesin :) 

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

torrent ölmez :)

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

Sacma site. Down ediyorsunuz guzel. Sonra seed etmeniz lazim ama yok olmuyor.

Genelde ratio 700 seeder 30 leech var. Bu durumda seed etmeniz imkansiz. Hesap her turlu patliyor. Disardan seed etmeyi deneyim dedim. Dosyalari hep kendi formatlarina cevirmisler. Internetten buldugunuz torrentler ile sitenin torenti tutmuyor

Hesabi acin, indireceginizi indirin sonrada patlatin hesabi gitsin. Gereksiz

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cenk88
    cenk88's avatar
    Erkek
    SHaDeWRoX bunu yazdı

torrent ölmez :)

Yav öyle deme, forumu bile kapattık dostum biliyorsun. Artik kimsede eski heves yok. Yabancı kaynaklar için bu sure biraz daha uzayabilir, fakat gidişat o yönde gibi.

Yabancı internaller bile usenete yedeklemeye başladilar. Usenet one çıkabilir gibime geliyor.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

torrentleech üyeliğime giriş yapınca sürekli vip sayfasına atıyor. nereye tıklarsam tıklayayım gittiğim sayfa vip üye yeni kayıt. daha kullanamadım bile 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
Toplam Hit: 4615 Toplam Mesaj: 28
üyelik torrentleech tracker private