Toshiba A300-243

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wolf_blood
    wolf_blood's avatar
    Erkek
    Slm böyle konular birçok forumda çok açılır.O yüzden adminler kızmasın lütfen.Forumun bir nevi amacının da bu olduğunu düşünüyorum.Konu başlığında belittiğim bilgisayarı almayı düşünüyorum.Al iyi yaparsın diyen veya yok ben olsam şunu alırdım diyen var mı? bu arada CAD programları kullanır ve NFS carbon gibi oyunlar oynarım.Kullanım amacımı da böyle özetleyim.Nacizane tavsiyelerinizi beklerim.Teşekkürler.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wolf_blood
    wolf_blood's avatar
    Erkek

wolf_blood bunu yazdı:
    -----------------------------
    Slm böyle konular birçok forumda çok açılır.O yüzden adminler kızmasın lütfen.Forumun bir nevi amacının da bu olduğunu düşünüyorum.Konu başlığında belittiğim bilgisayarı almayı düşünüyorum.Al iyi yaparsın diyen veya yok ben olsam şunu alırdım diyen var mı? bu arada CAD programları kullanır ve NFS carbon gibi oyunlar oynarım.Kullanım amacımı da böyle özetleyim.Nacizane tavsiyelerinizi beklerim.Teşekkürler.
    -----------------------------

Edit:Link

http://www.vatanbilgisayar.com/toshiba-a300-243-a300-243-core2duo-t6400-2.0ghz-4gb-250gb-15.4-max.1340-4500mhd-cam-dvdrw-wvpre/productdetails.aspx?I_ID=38793

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _E_O_R_
    _E_O_R_'s avatar
    Erkek
    hocam şimdi bilgisayarın işlemci ve ram i cad, solidwork gibi programları rahat olarak kullanmanı sağlar. ancak carbon filan oynarım demişsin bu bilgisayarla oyun oynamayı unut derim =))

hangi kadir? deli kadir uleeeyyyynnnn!!!
Toplam Hit: 1137 Toplam Mesaj: 3