folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Toz Madde Nasıl Tablet Haline Getirilir ?

Toz Madde Nasıl Tablet Haline Getirilir ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek

http://www.prokapsul.com/tr/jelatin-kapsuller

boş kapsül al doldur hocam 500 kapsül 30 tl

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    KozMoz bunu yazdı

hocam gazeteyi ıslat iyice sonra içerisine bi miktar tarçını dök sonra gazeteyi iyice şar tarçına sonra tekrar ıslat daha sonra alemünyum folyoya 2-3 kat sar daha sonra ateşde uzun süre tut ve ateşde tutarkende belli aralıklarla neyle yaparsın bilmiyorum ama press yap 30-45 dk arası böyle yap dakka olarak pek emin değilim biz başka şey için kulllanıyoduk bu yöntemi : ) işlem bittikden sonra aç zaten plaka haline gelmiş olcak parça parça yap ve at buzluğa dursun lazım oldukça kullan : ) umarım işine yarar geçmiş olsun

Sen bildiğin kubar basıyorsun :D

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    YasamaK bunu yazdı
    KozMoz bunu yazdı

hocam gazeteyi ıslat iyice sonra içerisine bi miktar tarçını dök sonra gazeteyi iyice şar tarçına sonra tekrar ıslat daha sonra alemünyum folyoya 2-3 kat sar daha sonra ateşde uzun süre tut ve ateşde tutarkende belli aralıklarla neyle yaparsın bilmiyorum ama press yap 30-45 dk arası böyle yap dakka olarak pek emin değilim biz başka şey için kulllanıyoduk bu yöntemi : ) işlem bittikden sonra aç zaten plaka haline gelmiş olcak parça parça yap ve at buzluğa dursun lazım oldukça kullan : ) umarım işine yarar geçmiş olsun

Sen bildiğin kubar basıyorsun :D

millet nasıl toplanıyor abi :D yazmayın buralarda sonra şikayet ediyorlar memur amcalara :D

www.kriptopedi.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

http://www.youtube.com/watch?v=VgyIaEDrv7w 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek
    raul bunu yazdı

beyler başlık çok fena ama yanlış anlamayın :)

hipoglisemi hastasıyım . tarçın çok iyi geliyor . ama toz halinde alınmıyor sürekli . tablet haline getirmek istiyorum pratik bi şekilde suyla yutmak istiyorum .

yoğurtla karıştırıp alıyorum genelde ama dediğim gibi daha pratik bi çözüm istiyorum .

ayrıca öğütülmemiş çubuk tarçın ı da denedim olmuyor :)

kimyayla ilgilenen arkadaşların önerilerini bekliyorum . çözüm aşırı fabrikasyon olmazsa sevinirim

ilac magazalarindan bos, doldurulmak uzere satilan jelatin kapsullerden alacaksin.. 

ornek: http://www.amazon.com/gp/aw/d/B005SSNMZO

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mungabunga
    mungabunga's avatar
    Erkek

tarçınlı ekmek yap :(

beyin bedava

ve bu konuda başka bir şey söylemeyeceğim...
Toplam Hit: 3878 Toplam Mesaj: 27