folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Trafik Cezası İtiraz Dilekçesi Örneği

Trafik Cezası İtiraz Dilekçesi Örneği

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek

Arkadaşlar elinde güncel ve iyi bir şablonla yazılmış itiraz dilekçesi örneği olan varmıdır yada daha önceden itiraz etmiş arkadaşlar yardımcı olursa iyi olur :)

Googla dan ara diyen arkadaşlar baktım ama iyi birşey bulamadım.

Arkamdan göndermişler bu arada nerede yazmışlar o da belli değil 52.sokak yazıyor sadece . Tehlikeli araç kullanmaktan yazmışlar ve yazıldıktan  2 ay sonra teblig edilmiş.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

http://www.tahribat.com/Forum-Trafik-Cezasina-Itiraz-Ettim-Ve-Kazandim-Metin-Ve-Karar-Konudadir-172406/

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek

saol robinson kardeş :) ama benimkisini fahri müfettiş yazmamış polis memuru yazmış 116. maddeden işlem yapmış . Ben polisten kaçmadım ki !

Ayrıca ekteki .doc dosyası bozuk indirdim açılmıyor.

Sanalcaptan tarafından 13/Mar/13 16:17 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Buradan kendine göre düzenle yeniden gönder, sen itiraz et kimin yazdığı önemli değil,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

adil yargılanma adı altında itiraz edebilirsin.tebligat kanunu oku biraz.tebligat kanuna göre ceza bir hafta içerisinde şahsa ulaştırılmalıdır.Bunu bazı hakimler kabul ederken diğerleri etmiyor.

başlığa nöbetçi sulh ceza mahkemesine deyip alt kısımda derdini anlat. alt sağ kısmı isim soy isim imza sol tarafa da adresini yaz.olayın bağlı bulunduğu adliyeye gidip nöbetçi sulh cezaya dilekçeni sun.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek
    MbK bunu yazdı

adil yargılanma adı altında itiraz edebilirsin.tebligat kanunu oku biraz.tebligat kanuna göre ceza bir hafta içerisinde şahsa ulaştırılmalıdır.Bunu bazı hakimler kabul ederken diğerleri etmiyor.

başlığa nöbetçi sulh ceza mahkemesine deyip alt kısımda derdini anlat. alt sağ kısmı isim soy isim imza sol tarafa da adresini yaz.olayın bağlı bulunduğu adliyeye gidip nöbetçi sulh cezaya dilekçeni sun.

Tamam teşekkürler.

Toplam Hit: 1841 Toplam Mesaj: 6