folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Trafik Sigortasına Bir Zam Daha

Trafik Sigortasına Bir Zam Daha

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafa_unax
    mustafa_unax's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

86665d58a4.png (1169×430)

burda kaskolar yok ve bedeni hasarlar yok

sadece kaza tespit tunağıyla yaptırılan hasarlar var

Hocam farklı düzenlemeler yapılmalı. Belki hiç kaza yapmayacak bi adam kafadan 1300TL para ödememesi gerekiyor.

Teminat için ödeyip yıl sonu geri ödemesi falan yapılabilir. Kaza olması durumunda yatırdığın gider gibi.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    mustafa_unax bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

Hocam farklı düzenlemeler yapılmalı. Belki hiç kaza yapmayacak bi adam kafadan 1300TL para ödememesi gerekiyor.

Teminat için ödeyip yıl sonu geri ödemesi falan yapılabilir. Kaza olması durumunda yatırdığın gider gibi.

hocam bak ben müşteriyi çok iyi anlıyorum sonuç olarak bizde arabalarımızı yaptırıyoruz ama ocak şubat aylarında kazalara bak birde bu aylara git gide bir artış söz konusu

2. olarak kaza yapanların %77 sinin yaşı genç olan kişiler burdaki zamlardaki amaç bir kaç şirket var batmaya yakın onları kurtarmak yoksa onlarda batarsa sektör tarumar olur adamlar sermayelerinden yiyor zamanında yaptıkları ucuz sigortalar şimdi götlerini turmalıyo artış toplu artış var bütün şirketler arttırıyor artırmaya bir süre devam edecekler bu durum brokerların işine geliyor (sigortam net ve koalay)

Artış çok fazla Allah sonumuzu hayır etsin

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafa_unax
    mustafa_unax's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    mustafa_unax bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

hocam bak ben müşteriyi çok iyi anlıyorum sonuç olarak bizde arabalarımızı yaptırıyoruz ama ocak şubat aylarında kazalara bak birde bu aylara git gide bir artış söz konusu

2. olarak kaza yapanların %77 sinin yaşı genç olan kişiler burdaki zamlardaki amaç bir kaç şirket var batmaya yakın onları kurtarmak yoksa onlarda batarsa sektör tarumar olur adamlar sermayelerinden yiyor zamanında yaptıkları ucuz sigortalar şimdi götlerini turmalıyo artış toplu artış var bütün şirketler arttırıyor artırmaya bir süre devam edecekler bu durum brokerların işine geliyor (sigortam net ve koalay)

Artış çok fazla Allah sonumuzu hayır etsin

Bazı tipler var ne iş yaparsa yapsın babasının şirketi gibi sahiplenip doğrusunu yanlışını herşeyini savunuyo. Bu konuda insanları anlamana seviniyorum açıkçası :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Mark
    Dark_Mark's avatar
    Erkek

http://www.haberci53.com/images/upload/ekran-resmi-2015-01-21-16_54_27.png

Sikerler böyle vergiyi sattım arabamı almıyorum yenisini.Şerefsiz köpeklere para mı yediricem.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

Bende yaşim genc degil hiç arabam olmadı 2 senedir hiç kazam olmadı 300 olan sigorta 600 cikti bence bunlar mecburuz diye acisini cıkarmaya çalışıyorlar actıgım konuda da belirttigim gibi sesimizi duyurmalıyız yazalım bakanlara felan facebook ta tüketici hakları dernegi başkanı aydın agaoglu var ona belirtmiştim o da tvlerde facede felan bu konuları işlemişti sigortacilar dernegi başkanı ile program yapmışdi derken başkanı hep kendilerini haklı gördü hiç yani cıkarı olan sigorta şirketlerini savunuyor olmayan sayıp sövüyor ama havada kalıyor sesimizi hükümet buradan küfür etmek yerine onlara ulaştırmalıyız..

Hayallerinizi Sadece Biz Gerçekleştiririz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LNAU
    LNAU's avatar
    Erkek

3 Senedir sigortasız dolaşıyorum amk Durduran soran'da henüz olmadı :) Baya karlıyım..

Yakında Güncelenecektır...
Toplam Hit: 2266 Toplam Mesaj: 17
sigorta zam trafik sigortası