folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Travian Gibi Online Oyunların Vergi Ödemesi Lazım Değilmi Mahalle Bakkalının Suçu Ne

Travian Gibi Online Oyunların Vergi Ödemesi Lazım Değilmi Mahalle Bakkalının Suçu Ne

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doktordanger
    doktordanger's avatar
    Erkek
    mutlaka alınıyordurrr

Yeni wep sitem www.bilisimbilim.com inş reklama girmez::).Yaw reklamsa söyleyin kaldırız. her türlü haberi bulabilirsiniz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XmV
    XmV's avatar
    Erkek
    iyi o zaman knighta yada travianda plus üye ol para öde faturasını al benide göt et lütfen
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertan_06
    sertan_06's avatar
    Erkek

yok kardeş kesin alınıyordur şöle bişey bu ülkede iğneden ipliğe vergi alınıyo hatta ana rahmine düşen çoçuk vergi mükellef sayılıyo kesin alınıyordur diyorum çünkü ortada ticari kazanç var şekli değişik biraz ama kazanç varsa kdv orda kesinlikle vardır ayrıca sen internetten nasıl anladın ki onu

spor akademisi hazırlık kurslarımız ankarada açılmıştır.tbt dekilere duyurulur.firtina_kickbox@hotmail.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    kapitalist sistemlerde zenginler vergi ödemez bunu bilmiyomusun? :) :P
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XmV
    XmV's avatar
    Erkek
    sertan_06 bunu yazdı:
    -----------------------------

yok kardeş kesin alınıyordur şöle bişey bu ülkede iğneden ipliğe vergi alınıyo hatta ana rahmine düşen çoçuk vergi mükellef sayılıyo kesin alınıyordur diyorum çünkü ortada ticari kazanç var şekli değişik biraz ama kazanç varsa kdv orda kesinlikle vardır ayrıca sen internetten nasıl anladın ki onu

-----------------------------

bana bir belge ( fatura , fiş ) vermesse neye göre kime göre bir vergi ödiyecek  ben neden bunu devlete gösteremicem adamlar vermiyor kredi kartından direk ödeme yapıyorsun tamam diyor çat diye altınları yüklüyor hesabına yada paypal dan cebe indiriyor ohh 

Toplam Hit: 2592 Toplam Mesaj: 16