Trendyol Artık Alibabanın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Türkiyede depo kuran alibaba artık trendyol üzerinden de satış yapacak galiba

türkiyede yurtdışından alışveriş yapmayı bilmeyenler için iyi olur ama tabiki vergili :)

geçen postanenin yurdışı kargo bölümüne girdim adını yazmayıp sipariş verenler çok varki

adam isim yazmamış adreside sadece manisa yazmış hahahah :)

neyse hayırlı olsun

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

türkiyede yurtdışından alışveriş yapmayı bilmeyenler için iyi olur ama tabiki vergili :)

geçen postanenin yurdışı kargo bölümüne girdim adını yazmayıp sipariş verenler çok varki

neyse hayırlı olsun

Tron ile ödeme gelirse tadından yenmez

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biyoteknoloji
    Biyoteknoloji's avatar
    Erkek

adamlar ne guzel cokuyor herseyin uzerine ya

Love is nothing without fucking.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omery
    omery's avatar
    Erkek

Aldılarda ne kadarını, ne kadar paraya bir açıklama olmadı, merakla bekliyorum :)

Wingardium Leviosa
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SoloTurk
    SoloTurk's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

neyse hayırlı olsun

Hocam her zaman kullanıcı kaynaklı değil. Gönderici amatörlüğünden de kaynaklanıyor.

Ben her türlü bilgiyi yazmama rağmen kargom üzerinde alıcı bilgisi olmadığı için iade gitti.

Gönderici detayları yazmamış. Hem siparişte yazıyor hem de özel mesaj yoluyla da göndermiştim ama kargom geri gitti ve para iadesi aldım.

Oksijen, belki de yavaş yavaş öldüren bir zehirdir...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek
    omery bunu yazdı

Aldılarda ne kadarını, ne kadar paraya bir açıklama olmadı, merakla bekliyorum :)

Tamamını aldı sanırım.

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    MuTReFT bunu yazdı
    omery bunu yazdı

Tamamını aldı sanırım.

Çinli dev, Trendyol'daki mevcut finansal yatırımcıların tüm hisselerini satın alarak Trendyol’un yeni stratejik partneri oldu. Yapılan ortaklığın tutarı belirtilmezken, iki şirketten yapılan ortak açıklamada bu yatırımın Türkiye’nin bugüne kadarki en büyük internet yatırımı olduğu vurgulandı.

Yani Gittigidiyor'dan da YemekSepetinden'de yüksek bir yatırım Sanırım. Ama ihtimal vermiyorum. Trendyol Yemeksepetinden büyük bir firma değildi.

Toplam Hit: 1185 Toplam Mesaj: 7
aliexpress alibaba