Trojan Yan Yan Gidiyo Ama?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vertigoneto
    vertigoneto's avatar
    Erkek
    arkadaşlar selam. Ben sub7 kullanmaya çalışıyorum ancak sub7 herhangi bir trojanlıyı açabilirmi. Yoksa her trojanı gören programlar farklımı. Ben adsl deyim diye hep kendi ip aralıklarıma göre icraat yapmaya çalışıorum ve sanırım hata yapıyorum. Birincisi bana verebileceğiniz ip aralıkları var mı. İkincisi XP proda gerçek ipim nasıl bulabilirim. SUb7 dan başka kullanabileceğim önerebileceğinz program var mı. Tamam belki yeniyim ve boyumdan büyük bi iş yapmaya çalışıyor olabilirim ama direk bu hayata daldık bakalım. İlginiz bilginiz ve tevazunuz eksik olmasın. Selametle.

Hayatta iki şey sonsuzdur. Bİrincisi evren ikincisi insanların aptallığı. Ancak birincisinden o kadar emin değilim. <br> <br> A.Aynştayn <br>
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Sub7 herhangi bir sub7 serveri yemis adama baglanabilir (eger sub7 sifresi konmamissa)

makinanin gercek ip adresini ipconfig /all yazarak orda bi yerde gorebilirsin

eger routerli modemin varsa yada bir ağ üzerinden internet baglantisi aliyorsan bunu router panelinden alabilirsin, bu her panele gore degisir.

100lerce cesit trojan var sub7 bunlardan bi tanesi ve sadece sub7 serverlarina (kurbanlarına) baglanir

IP araligina ihtiacin yok herhangi birinin ip adresini alıp ondan onceki ve sonraki 1000 makinada sansini deneyebilirsin

sub7 cok güzel bir trojan olmakla birlikte baya eski ve her anti virus tarafindan yakalanan bişeydir. yenileri hakkinda pek bilgim yok açıkcası

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vertigoneto
    vertigoneto's avatar
    Erkek
    holyone dost öncelikle saol. Eski olduğuna göre sanırım ben bunu bilgisayarımdan silsem iyi olur. Peki yeni trojanlara nasıl uılaşabilirim ya da herhangi web adresleri var mı kendimi yetiştirmem için. Bilgim yok diyorsun gerçi ama olur da gene aklına gelirse bana yazabilirsen sevinirim. Sadece balık tutmayı öğretin yeter. İlginize bilginize ve tevazunuza tekrar teşekkürler. YA da en azından kendimi geliştimek adına neler yapmalıyım?

Hayatta iki şey sonsuzdur. Bİrincisi evren ikincisi insanların aptallığı. Ancak birincisinden o kadar emin değilim. <br> <br> A.Aynştayn <br>
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    ipconfig falan kasma sen proxy kullanmadığına emin ol www.showmyip.com adresine gir ipn çıkar zaten
Toplam Hit: 1982 Toplam Mesaj: 4