Trojen Ve Vürüsü Silemiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek

bence SP3 yüklemelisin artık en azından güncelleme yapıyor ayrıca yok mini-xp miş yok tnc tr miş yok oymuş buymuş tamamen zarar en iyisi windowsun kendisinin ki

I am Jack's inflamed sense of rejection
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diCk
    diCk's avatar
    Erkek

Dosya sıkıştırılmış şifreli diyor yine değiştiremiyoruz anasını satim silemiyorumda zaten sp3te olsa aynısını yapıyor hem dhaa uzun sürüyor uraştırıyor

hemde ondada vürüs yokmu,enayi gibi tekrar cd almak istemiyorum dowlandta fazla edemem kota var bi çağre bulmam lazım..

FuCk yOu System..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Explosive
    Explosive's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ultraiso yu indirip o iso yu bununla açıp virüslü dosyaları onunla seçip silceksin tavsiyem oynanmışş işletim sistemleriyle sistem kurma gir msdn indir keyfine bak ne gerek varki adam bitane tema koymuş servisleri devredışı yapmış çok hızlıymış güya yalana bak amq

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diCk
    diCk's avatar
    Erkek

Hocam vürüsü buluyorum file scaverger diye bir dosya açıyor zip dosyası gibi birşey onun içinde flashget.msi diye bir dosya trojen olan

içinde arattırıyorum şifreli ne açabiliyorum ne silebiliyorum nede şifresini kırabiliyorum uyuz oldum teamwiew şifresi verebilirim kendine güvenen şöyle gelsin:)

FuCk yOu System..
Toplam Hit: 2392 Toplam Mesaj: 15