folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Ttnet 8 Mbit Kullananlar Bi Baksın

Ttnet 8 Mbit Kullananlar Bi Baksın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    override
    override's avatar
    Erkek

800KB-1MB :D Allah dusermesin

g͇̫͛͆̾ͫ̑͆l͖͉̗̩̳̟̍ͫͥͨ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efecan123
    efecan123's avatar
    Erkek

arkadaşlar ilk defa bu ay 15 gb ı aşınca 512 ye düşürdüler yaklaşık 4 5 gündür net çok yavaş bu arada net hızını http://hiztesti.ttnet.com.tr/ sitesindende kontrol edebiliyoruz.

Benim evim valizimdir. http://efecetir.info
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ern3st
    Ern3st's avatar
    Erkek

Salu3 bunu yazdı:
    -----------------------------

Ern3st bunu yazdı:

bende birkaç ay önce 8 bit kampanyasına geçtim. 100 gb'ı geçtim 8 bit'in altına düşmedi.

Bir kaç hafta sonra, netim sürekli düşmeye başladı.neyse ttnet'i aradım ordaki dallama şebeke'miz 8 biti kaldırmıyo o yüzden kopmalar yaşanıo felan bi ton salladı. Bende ne yapiim elim mahkum tamm indirin hızı dedim 2 bit'e kadar düşürdüler uyanıklar..Kaç ay oldu halende kulaklarını çınlatıyorum.. sabah,akşam aralıksız download yapıyorum :/

Hocam hattın desteklemesi gerçek bişey. Aynısı bende de oluyor. Yanlız 2mbit çok az. Ben aradığımda bi hatun çıktı. Hattınız 4 mbit destekliyor hızı arttıralım mı dedi evet dedim. Yani onlar kaç desteklediğini görebiliyorlar. Aç tekrar konuş bence bi

3-4 defa konustum. Hattımın ancak 2 bit'i destekledigini 3 bit dahi olsa net kesilmelerinin tekrar olacagını felan zırvaladı. Bende 3 bit olup düşecegine, 2 bit olsun benim olsun diyerekten sallamadım olayı fazla..

kahrolsun bağzı şeyler
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek

snnyk bunu yazdı:

alla alla bu yavşak niye bana 1 mbit oluyo dedi

aq. onun yarın sorarım ben ona

bazı yerler  512  veremıyolar  ondan demıstır  yanı en az  1  mbıt verebılıyolar ttnet  yetkılısı  solemıstı  bunu bana  ama  benım kı  512  :|

kontra bisiklet
Toplam Hit: 2768 Toplam Mesaj: 25