folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Ttnet Abonelik Sözleşmesi Dışı Uygulama

Ttnet Abonelik Sözleşmesi Dışı Uygulama

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    geberlan
    geberlan's avatar
    Erkek

selamlar. 3-4 ay önce 75 akn 56 tl olan tarifeden net bağlattım. 1 hafta önce müşteri hizmetlerinden arandım ki bana , sizin akn niz 35 gb ve 56 tl ödüyorsunuz, gelin bunu 75 akn ve 67 tl yapalım dediler.. e dedim ben zaten 75 akn ye imza attım ve 56 tl ödüüyorum, sözleşmede de 75 akn görünüyor.. bana sistemde öyle görünmediğini ve neti bağlattıgım yere gitmemi söylediler.. ulan ben de diyorum net nasıl böyle hemen bitiyor ve hızım düşüyor , megersem 35 akn gösteriyomuş bunlar.. şimdi arkadaşlar ben ne yapabilirm, bu  duruma sinir oldum net dayanmıyor, kapattırıp başka bir  sağlayıcıya geçmek istesem kapatırlar mı , ya da sözleşmenin gereğini yerine getirmedikleri için aynı fiyata akn yi yükseltebilirler mi.. sonuçta imzaladığım sözleşme dışında bir uygulama yapılıyor..pztsi ttnete  gitmeden burdan bilgi alayım sizlerden.

vueeey ula hava patliiy ula gök delinuiii
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

sözleşmenin kopyasını götür at önlerine . kapattırırsan indirimli kullandığın ayları taahhütsüz paket üzerinden hesaplıyorlar aradaki farkı ödüyorsun modem hediye ettilerse onunda parasını alıyorlar. 9 ay kullanıp iptal ettirmek zorunda kaldım 300 liraya yakın para ödedim bu oçlarına üstelik modem almadığım halde 

edit: online işlemlerden kontrol ettin mi orda kaç gb yazıyor 

adeleks tarafından 09/Eki/16 16:30 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Hocam sözleşmeni al götür çözüm masası var orada. Durumu agresif bir şekilde ifade et ve kullanamadığın/eksik kullandığın hizmet için para iadesi istediğini söyle.  Onlar durumu çözeceklerdir. Eğer çözemezlerse bimer/hakem heyeti gibi yerlerden üstüne gidebilirsin olayın.

Şimdi kesinlikle ama kesinlikle geçmiş gitmiş diye düşünme. O aradaki farkı iste ve muhakkak üzerine düş. Ötelersen geçer gider. Ben sikindirik bir hediye çeki için bile 100 defa arayıp sayıp sövdüm sonunda gönderdiler. Kanunlar vs hepsi senin yanında. Sana ayıplı mal satmaktan hiçbir farkı yok yaptıkları işin. Öyle ya da böyle tazmin etmelisin mağduriyetini.

edit:imla

1049 tarafından 09/Eki/16 16:33 tarihinde düzenlenmiştir

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    geberlan
    geberlan's avatar
    Erkek

@adeleks aynen online işlemlerde 35 gb görünüyor, lakin elimdeki abonelik sözleşmesinde fiber limitsiz 75  yazıyor.

@1049 yarın ilk işim bu olacak bakalım ne kadar yardımcı olacaklar. ilk defa ttnete işim düşüyor şu an. teşekkür ettim hoca

vueeey ula hava patliiy ula gök delinuiii
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek

35 GB'lık tarife yazan bir sözleşme varsa ve sözleşmede ıslak imzan varsa geçmiş olsun. Çağrı merkezi üzerinden başvuru aldıysan müşteri hizmetlerini arayıp şikayet kaydı oluştur. Daha sonra Şikayet kayıt numarasını alıp BTK'dan şikayet oluştur.

Son olarak il müdürlüğüne yazılı dilekçe yazıp faks gönder. 75 GB lık tarife yazıyorsa Dilekçe'ne ek-1 evrak ekle Sözleşmenide ek-1 olarak gösterip faksla.

retrem tarafından 09/Eki/16 21:41 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Hocam son durum nedir? Konustun mu konuyu?

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
Toplam Hit: 1534 Toplam Mesaj: 6
ttnet