Ttnet Altyapi Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuzZz
    BuzZz's avatar
    Erkek

Merhaba , 

Ttnet ile ilgili altyapi sorunum var. Eve internet baglatmak istiyorum fakat alt yapi yok, alt yapi calismalari devam ediyor diyorlar bu sureci nasil hizlandiririm yada net gelene kadar alternatif olarak ne yapabilirim. Oturdugum yerde dagin basi fln degil merkezi bir yer 

her tırtılın göz yaşında bir kelebeğin mutluluğu saklanır..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

Bı arkadaş internet değil telefon için başvuru yap daha kısa sürede internet gelir diyodu tbt de. 

Birde öyle dene. İnternet istemiyorum ev telefonu baglayin de. Taahhüt suz.

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    MuhammeT bunu yazdı

Bı arkadaş internet değil telefon için başvuru yap daha kısa sürede internet gelir diyodu tbt de. 

Onu ben demiştim. Port yok deninceydi o. Hiç altyapı yoksa yapacak bir şey yok. Tek çare Turkcell Superbox veya Vodafone Redbox. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    MuhammeT bunu yazdı

Onu ben demiştim. Port yok deninceydi o. Hiç altyapı yoksa yapacak bir şey yok. Tek çare Turkcell Superbox veya Vodafone Redbox. 

Alt yapı var ama hatalı port sorunundan dolayı 1.5 aydır internetim yok. Sorunu da hala çözemediler uğraşmıyorlar bile. Bu durumda ne önerirsiniz hocam

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Salih hocam senin konuya yazdım. Arkadaşın konusu karışmasın. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    317seref
    317seref's avatar
    Erkek

Tek yasiyorsan Vodafone internet sinirsiz paket 179 TL

## sen istiyor duj verecek yüz daha
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuzZz
    BuzZz's avatar
    Erkek

Bu uydu internetler varmis. Biziminternet mesela onu onerirmisiniz kullanan oldumu acaba

her tırtılın göz yaşında bir kelebeğin mutluluğu saklanır..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    BuzZz bunu yazdı

Bu uydu internetler varmis. Biziminternet mesela onu onerirmisiniz kullanan oldumu acaba

@Panxer bilir. 

Toplam Hit: 8112 Toplam Mesaj: 8
ttnet alt yapi sorunu internet