folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ttnet Fazla Fatura

Ttnet Fazla Fatura

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek
    ya bu telekom costumu nabıyo amk.her zaman 35 gelen fatura  sımdı 45 geliyo sundukları  int güzel olsa ıcım yanmıcak.kotayıda asmadım sımdı ne bu 45 mılyon  anlamadım ?Sizlerede oldumu boyle seyler.yakınlarımada fazla fatura fılan geliyo .Var mı bı bılgısı yada basına gelen?

....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibanez
    ibanez's avatar
    Erkek
    benim ev arkadaşımada 132 milyon geldi ve 2 ay bedava mıhabbeti de vardı...şimdi arkadaşlar telekom iki ay bedava dio ama o ilk iki ay değil dikkat edin .....hangi ayların bedava olduğunu gidin sorun kafalarına göre herkse farklı iki ay bedava yapıyolar sizde bedava zannediyosunuz ilk iki ayı sonra oluyo böle karmaşalar...ayrıca artık ttnet sabit ücretlerini arttırdı o yüzden sana da gelmiş olabilir 10 milyon  fazla....

power metal.......
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    White_AnGeR
    White_AnGeR's avatar
    Erkek
    Vay A.k. Bizim Arkadaşda Yeni Bağladı 2 Ay Bedava Dedim İndir İndirebildigin Kadar Dedim Desene Boku Yedi :)

Bugünü Yaşadın Yarının Varmı. Gençligine Güvenme Ölen Hep İhtiyarmı... (Hz. MEVLANA)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek
    ne ara ucretlendırdı  amk serefsızlerı verdıklerı hizmetınde a.q ıkıde birde kesiliyo zaten seytan iblis  cin  hepsi birlikte  topladınlar kır parcala mode sıktır et sanal alemı git kavede okey at dıyo :DDDD

....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

az dişinizi sıkın indirmeyin bişey giren bizm gote giriyor

43 ytl fatura 37 ödedim ne yaptıklarını kendileride bilmiyor 

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    media_center bunu yazdı:
    -----------------------------
    ya bu telekom costumu nabıyo amk.her zaman 35 gelen fatura  sımdı 45 geliyo sundukları  int güzel olsa ıcım yanmıcak.kotayıda asmadım sımdı ne bu 45 mılyon  anlamadım ?Sizlerede oldumu boyle seyler.yakınlarımada fazla fatura fılan geliyo .Var mı bı bılgısı yada basına gelen?
    -----------------------------
    hoca sende eskişehirliymişsin bende eskişehirliyim bu tt eskişehirlilere kaydırıyor mu ne yapıyor?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek
    hoca eskisehirliyz :Dzaten bu türk telekomda calısan teknık sevısınide hıc sevmıyon ınsan soyle guzel hatun alır babanem yasında kadını koymuslar  orgu oruyor pöö !!

....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koraypro
    koraypro's avatar
    Erkek
    aga benim ki normalde 29 ytl ama şimdiye kadar hiç 29 ödemedim 35 -45 arası :D
Toplam Hit: 2021 Toplam Mesaj: 8