folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder TTNET İn Yeni Uyanıklığı

TTNET İn Yeni Uyanıklığı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

8 mbt 49tl ödüyorum biri net

coğrafyamızın bi güzelliği bana kalırsa bunlar önceden çok toprak sahibi olmak önemliydi ama artık öyle değil ne kadar çok nüfus varsa yaşam kalitesi o kadar düşüyo işte napalım

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

talebin olmasına gerek yok yüzde 90  senin oldugun bölge fibere geçmiştir  o yüzden  de  mbps ni arttirmişlardir.

sana söyleyecekleri  şey bu  emin ol sözde benim de  bölgem öyle olmuşta   4 mb dan fazlasini göremedim  oda  akk  yi  aşmadiğim sürece :D

ama bana haber vermişlerdi tabi  bölgeniz işte  fibere geçmiştir sizinde hızını arttiracağiz falan diye bende  sazan gibi e iyi olur falan dedim :D

neyse arttirdilar fakat gerizekalilar  hiç sormadi senin modemin ne  bu hızı kaldirirmi falan filan  adamlar bana 24  yolluyorlar fiberle  sokak 

kutusuna oraya kadar geliyor ordan evime bakir  kablo oldugu için 16 ya düşüyor   ama yinede benim modem  o hızı  kaldiramadiği için 

4 ay falan  sürekli  kopmalar yaşadim en son  2 ay önce gittim de bi modem verdiler  hızımıda  8 e sabitlettirdim  de şimdi kafam rahat :D

Nev-i Şahsına Münhasır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    winchester
    winchester's avatar
    Erkek

Ben smile adsl kullanıyorum 16 bit 59 TL 10 lirada telefon geliyor

Ölüm Bizimle Gelecek...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    palakan229
    palakan229's avatar
    Erkek

İlk mesaj sahibi yoldaş, hukuki işlemleri başlatma moduna girmeden şikayette bulunacağını söylersen diğer arkadaşlarında dediği gibi bir iki ay beleş kullanma şansın var. Hatta hızını yükseltip fiyat düşürülmesi gibi bir takım olayların olduğunu başka şirketlerde gördüm.

Onun dışında enflasyon ile faturanın 60 tl yi geçmesinin ne alakası var daa. :)

Velhasıl, apartmanda oturan kişiler, güvendiğiniz 2-3 kişi ile ortak internet kullanımını tavsiye ederim. Bizim paketimiz ttnet'den TiviBu + telefon ücreti ile 80 tl yi buluyor sanırım. 4 kişi kullanıyoruz aylık 20 tl yi ya geçiyor ya geçmiyor. Hızımızda şu ana kadar (3 ayda) 1 kez 3mb ye düştü kota aşımından dolayı. Santrale uzak olmaktan kaynaklı o da. Çoklu kullanımlar iyidir. :)

Sevgi, insanın şeyleri en olmadıkları gibi gördüğü durumdur. / -Nietzsche
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cisplatine
    cisplatine's avatar
    Erkek
    HeYeT bunu yazdı
    rebellisch bunu yazdı
    HeYeT bunu yazdı
    ttnet 40 tl

tivibu + 8 mb int + telefon

tabki taahhütle

evt 1 yıl

tabii baglanmayan bir tivibu... 2 ay oldu daa gelip tivibu bağlayacaklar..

Toplam Hit: 3264 Toplam Mesaj: 26