Ttnet Iss Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Not
    Not's avatar
    Erkek

Merhaba müritler, 

Dün 20.00'da internet gitti ve daha bu saat oldu internet yok. Arkadaşlar ilgileniyor, arza kaydı oluşturuldu, en kısa zamanda geri dönüş yapılacak, arkadaşları yönlendireceğiz, arkadaşlar arkadaşlar.  Arkadasınizi sikiyim sabaha kadar bekledik ne gelen var ne bir şey akm insanı ne güzel süründürüyorlar gavatlar. Bu sorunun çözümünü bilen var mı müritler?

Birinci vazifen,Türk istiklalini,Türk Cumhuriyetini,ilelebet,muhafaza ve müdafa etmektir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swalker
    swalker's avatar
    Erkek

Hocam bir de twitter dan desteğe mention atın isterseniz. Sosyal medya ekibine ulaşan kayıtlara daha acil çözümler getiriyor bunlar benim gördüğüm kadarıyla. Beni normal kayıtta 6 gün bekletmişlikleri var.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek
    Not bunu yazdı

Merhaba müritler, 

Dün 20.00'da internet gitti ve daha bu saat oldu internet yok. Arkadaşlar ilgileniyor, arza kaydı oluşturuldu, en kısa zamanda geri dönüş yapılacak, arkadaşları yönlendireceğiz, arkadaşlar arkadaşlar.  Arkadasınizi sikiyim sabaha kadar bekledik ne gelen var ne bir şey akm insanı ne güzel süründürüyorlar gavatlar. Bu sorunun çözümünü bilen var mı müritler?

Mesai saati dışında ekip mi beklidin? :)

Nasıl bir sorun yaşıyorsun hocam? DSL ışığı yanıyor mu?

arbeit macht frei
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

aynı sorunu yaşadım 3 gün çözemediler en son rami aslana mail atmıştım..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

Aksam 8 de gitti sabah 8 de niye yapmadılar bence biraz beklesen iyi olmaz mı 

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Not
    Not's avatar
    Erkek

Sorunun çözümü desteğe mesaj atmak ve gayet güzel anlatmakmış durumu hacular. (Tabi hukukçu arkadaşlarında yardımı olmadı değil) hemen gelip baktılar sıkıntı modemdeymiş 4 aylık modem bozuldu TP-Link'in yeni modemini verdiler o şekilde hemen çözüldü. Aklınızda olsun 3 kere arayın 444 0 375'i hukukçu biri varsa konuşturun yanınızda o güzelce durumu anlatsın direkt çözüyorlar. 

Birinci vazifen,Türk istiklalini,Türk Cumhuriyetini,ilelebet,muhafaza ve müdafa etmektir.
Toplam Hit: 785 Toplam Mesaj: 6
ttnet internet