Ttnet Problem

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Iruretta
    Iruretta's avatar
    Erkek

18 ağustosta d-smarttan ttnete geçiş yapmış biri olarak,

ttnet bana 150 tl cayma bedeli verdi. Bunu kullanabilmem için son faturayı maillememi istediler. Son fatura bana 4 kasım tarihinde geldi ve gelir gelmez mailledim. TTnet bana 60 günde maillemediğiniz için yapabileceğimiz bişey yok diyor. benim 150 liramı yakıyor bu konu ile ilgili ne yapabilirim. Nereye yazabilirim. Geçtiğim günnden beri kanser ettiler beni zaten illahlah ettim 16 mbit interneti 3 mb alıyorum 1000 tane şikayette buldundum herhangi bir girişimleri olmadı bir de üzerine bu geldi. Tiksiniyorum resmen bu hizmetten. Ne yapabilirim derdimi nereye aktarabilriim. Muhattap bulamıyorum.

TTNET PİŞMANLIKTIR SAKIN GEÇMEYİN. Beynimi s...

http://yanduvar.blogspot.com/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Iruretta bunu yazdı

18 ağustosta d-smarttan ttnete geçiş yapmış biri olarak,

ttnet bana 150 tl cayma bedeli verdi. Bunu kullanabilmem için son faturayı maillememi istediler. Son fatura bana 4 kasım tarihinde geldi ve gelir gelmez mailledim. TTnet bana 60 günde maillemediğiniz için yapabileceğimiz bişey yok diyor. benim 150 liramı yakıyor bu konu ile ilgili ne yapabilirim. Nereye yazabilirim. Geçtiğim günnden beri kanser ettiler beni zaten illahlah ettim 16 mbit interneti 3 mb alıyorum 1000 tane şikayette buldundum herhangi bir girişimleri olmadı bir de üzerine bu geldi. Tiksiniyorum resmen bu hizmetten. Ne yapabilirim derdimi nereye aktarabilriim. Muhattap bulamıyorum.

TTNET PİŞMANLIKTIR SAKIN GEÇMEYİN. Beynimi s...

Sorma hocam, daha iyisi yokki iptal edip ona geçeyim, bu işmidir, Dünya 1000M bit ile tanıştı, biz 16 Mbiti Dünyanın 1000Mbit satın aldığı paraya alıyoruz onuda, rezillik kepazelik bitmiyor, ölçüm aletlerimi bozuk, onuda 3 yada 4 Mbit olarak veriyorlar, bilmiyorum beyin damarlarımı yırtık anlamadım yani.. Bu nasıl bir şeydir, yasalar işleseydi bu düpedüz üç kağıttır, kandırmadır, Yasalara aykırı bir durumdur..!

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Iruretta
    Iruretta's avatar
    Erkek

Btk ya şikayette bulundum.

Dsmartın bana sözleşme gönderme bedelinin faturalandırılma tarihi bile 23 ekim. Adamların benden istdiği 60 günden daha geç tarih.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Iruretta
    Iruretta's avatar
    Erkek

Kimse ilgilenemdi ama konu sonuca kavuştu.

Btk ya şikayette bulundum. Elime gelen büyük heryere mail attım sonra bana geri dönüş yaptılar. Ücretimin iadesini sağladılar ve internet problemi için ilgilendiler. Mevzu çıkarmadan hiçbirşey yapmıyorlar.

Toplam Hit: 1010 Toplam Mesaj: 4
ttnet ttnet almayın