Ttnet Sorunsalı..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zfr321
    Zfr321's avatar
    Erkek

Hocam aylık 54 lira ödediğin pakette 8 mb sınırsız internet kullanıyorsun, ama 1 ay içinde kaç gün olursa olsun kotan 25 gb'ı geçtiği zaman senin hızın 8mb'dan otomatik eski kullandığımız 1 mb hızına düşüyor. Sen bu tarifeni seçerken seni uyarıp söylemeleri lazımdı tarife bilgisi verdikleri zaman. Eğer bana bilgi vermediler diyorsan konuşma kaydın muhakkak vardır onlarda telefon ile tarifeni belirlediysen oradan şikayetçi olabilirsin bilgi vermediklerine dair. Onun dışında hızınla ilgili hiç bir şey yapamazsın 1 ay dolmadan diye biliyorum

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Renard
    Renard's avatar
    Erkek

Zfr321 bunu yazdı:
    -----------------------------

Hocam aylık 54 lira ödediğin pakette 8 mb sınırsız internet kullanıyorsun, ama 1 ay içinde kaç gün olursa olsun kotan 25 gb'ı geçtiği zaman senin hızın 8mb'dan otomatik eski kullandığımız 1 mb hızına düşüyor. Sen bu tarifeni seçerken seni uyarıp söylemeleri lazımdı tarife bilgisi verdikleri zaman. Eğer bana bilgi vermediler diyorsan konuşma kaydın muhakkak vardır onlarda telefon ile tarifeni belirlediysen oradan şikayetçi olabilirsin bilgi vermediklerine dair. Onun dışında hızınla ilgili hiç bir şey yapamazsın 1 ay dolmadan diye biliyorum

-----------------------------

Kimi kime şikayet ediyoruz hacım, ipnelerde biliyor elimiz mecbur, Ramazan ramazan iyi sövdürdüler yine kendilerine

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

40 kb la indiriyor 4 gb kotalı.

böyle birşey varmı yahu?

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
Toplam Hit: 1702 Toplam Mesaj: 14