Ttnet Sorunsalı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cran_s
    cran_s's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar bu konu hakkında forumda biraz arama yaptım ancak bulamadım sorun şu

3ay ttnet faturamı ödemediğimden dolayı interneti kestiler daha sonra 2 faturamı ödedim ancak borcun hepsi kapanmadan internet hizmeti veremiyeceklerini söylediler ve 20 gündür internetim kesik

şimdi bunlar hizmet vermedikleri ay için de fatura keseceklermi daha önce başına gelen gören duyan varmıdır

şayet öyle birşey olursa nsıl bir yol izleyebilirim

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

benimde basima gelmisti

2 veya 3 ay sonra faturalari odemedigim halde internetimi acmislardi

ama odemeye devam edersen is icraya kadar gider

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

Toplam borcu kapatmadıgın sürece açmıyorlar + olarak her ay tarifen üzerinden ücret biniyor üzerine yani kullanıyormuşsun gibi faturalandırılmaya devam ediliyor.

Bütün borcu ödedikten sonra gelen faturada +15 TL giydiriyorlar. Oda borcu açma parası mı ne oluyomuş.

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

3 aylık borcum vardı 2 ay ödedim açıldı :/ .. yalnız öderken eski borçları ödedim son faturayı ödemedim. Açma parası giydiriyorlar ayrıca. Hizmet vermedikleri aylar için de fatura kesilecek elbette. Fatura + gecikme ücretleri.

:|
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

pesimistzombie bunu yazdı:
    -----------------------------

3 aylık borcum vardı 2 ay ödedim açıldı :/ .. yalnız öderken eski borçları ödedim son faturayı ödemedim. Açma parası giydiriyorlar ayrıca. Hizmet vermedikleri aylar için de fatura kesilecek elbette. Fatura + gecikme ücretleri.

ödemediğin son faturanın son ödemesi gelmediği için açılmıştır yoksa siksen açmazlar gene

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cran_s
    cran_s's avatar
    Erkek

Branxian bunu yazdı:

+ olarak her ay tarifen üzerinden ücret biniyor üzerine yani kullanıyormuşsun gibi faturalandırılmaya devam ediliyor.

peki buna itiraz yolu yokmu? kullanmadığım kullandırtmadıkları hizmeti nasıl faturalandırabiliyorlar tüketici hakem heyetine başvursam sonuç alabilirmiyim sizce

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

cran_s bunu yazdı:

Branxian bunu yazdı:

+ olarak her ay tarifen üzerinden ücret biniyor üzerine yani kullanıyormuşsun gibi faturalandırılmaya devam ediliyor.

peki buna itiraz yolu yokmu? kullanmadığım kullandırtmadıkları hizmeti nasıl faturalandırabiliyorlar tüketici hakem heyetine başvursam sonuç alabilirmiyim sizce

Okadarını bilmiyorum hocam ama sormakta yarar var

Bilen arkadaşlar yanıt verirse iyi olur ya da sen birşeyler öğrenirsen iyi olur bizede söylersin.

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

Branxian bunu yazdı:

cran_s bunu yazdı:

Branxian bunu yazdı:

Okadarını bilmiyorum hocam ama sormakta yarar var

Bilen arkadaşlar yanıt verirse iyi olur ya da sen birşeyler öğrenirsen iyi olur bizede söylersin.

onu sordum o imzalattıkları sözleşmede her şey var sike sikede imzalıyoz zaten servisin açılması için yani o maddeyi kabul etmiş oluyorsun hocam :)

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

herahngi bir yaptırım uygulatamazsın kardeş maaleef ödüyecen o parayı :S icraya kadar gidferivar doru yane dikkat edin ona aman diyim.

bugün benede msj atmışlar internetin tadını doya doya AKK takılmadan çıakrmak için 8limitsize geçin diye. ben ona geç.cem onlarda bana geçcekler amk :S

Living Death
Toplam Hit: 898 Toplam Mesaj: 9