Ttnet Zupernet

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

Bu arada ben modemden o max rate down ayarini degistirebiliorum yani suan 13 lerde tutuorum stabil dursun die yoksa 10db ye falan cikardimi 25mb ekadar yardirabilitesi var 

elemanlari aradim hattiniz cok s1k kopuor problem var dediler yarin ins sikleyen olurda hallederler 

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serseri_1453
    serseri_1453's avatar
    Erkek
    venom88 bunu yazdı

Bende ttnet e geri dönmeyi düşünüyorum aşadaki değerlerde 21 alabilirsin diyor ne kadar doğrudur.

kardeşim senin kullanabileçeğin paket ultranet yanı 16mbpslik paket lat yapı kontrol edildikten sonra bakılmasını lazım21 varsa eger hıperner destegınde olabilir...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serseri_1453
    serseri_1453's avatar
    Erkek
    Absolut bunu yazdı
    serseri_1453 bunu yazdı

@colin bu hat şunu diyor yükleme 1 mbps max hız 13 mbps bu hat 8de rahat rahat yer 12de görünce zil çalar kopar 8 ideal bu hat için 

hocam8 idealde onu da goremioruz ki ya deliricem harbi 2mb larda takilior net suan adamlar sorun bizde yok dior 2 gun once 16 ya yukseltene kadar sonra 8 e indirdik dediler hic bir sorunum yoktu 7mb falan aliordum hay ak

Şöyle söyleyem eğer bunu herkes ne oldugunu anlasa varya bir çok kişi sırf bu yüzden internet kullanmaz yada sürekli ordan oraya zıplar tutar geri ttnete döner tabi bölgeye göre ağ işinden anlayanların cevab vermesi daha doğru olur 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    serseri_1453 bunu yazdı
    Absolut bunu yazdı
    serseri_1453 bunu yazdı

@colin bu hat şunu diyor yükleme 1 mbps max hız 13 mbps bu hat 8de rahat rahat yer 12de görünce zil çalar kopar 8 ideal bu hat için 

hocam8 idealde onu da goremioruz ki ya deliricem harbi 2mb larda takilior net suan adamlar sorun bizde yok dior 2 gun once 16 ya yukseltene kadar sonra 8 e indirdik dediler hic bir sorunum yoktu 7mb falan aliordum hay ak

Şöyle söyleyem eğer bunu herkes ne oldugunu anlasa varya bir çok kişi sırf bu yüzden internet kullanmaz yada sürekli ordan oraya zıplar tutar geri ttnete döner tabi bölgeye göre ağ işinden anlayanların cevab vermesi daha doğru olur 

elemanlari aradim hatda sorun var surekli kopuor goruoruz dediler ilgileniceklermis kesin 16 icin port falan degistirdielr yemedi olede biraktilar ayarladiklari gibi simdide santralden kaldirmior bende sorun cikarior cunki ben ic hatimi test ediorum modemden 25 mb a kadar kaldirior gozukuor bunlarin bok yemesi bir santrali yenilemiolar milyonlarca kisi yasior ak bu semtde yogunluk oldumu nete giremez oluoruz bu nasil anlayistir anlamadim parani aliorsun hizmet vermiorsun tekelini ziktiklerim

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serseri_1453
    serseri_1453's avatar
    Erkek
    Absolut bunu yazdı
    serseri_1453 bunu yazdı
    Absolut bunu yazdı
    serseri_1453 bunu yazdı

elemanlari aradim hatda sorun var surekli kopuor goruoruz dediler ilgileniceklermis kesin 16 icin port falan degistirdielr yemedi olede biraktilar ayarladiklari gibi simdide santralden kaldirmior bende sorun cikarior cunki ben ic hatimi test ediorum modemden 25 mb a kadar kaldirior gozukuor bunlarin bok yemesi bir santrali yenilemiolar milyonlarca kisi yasior ak bu semtde yogunluk oldumu nete giremez oluoruz bu nasil anlayistir anlamadim parani aliorsun hizmet vermiorsun tekelini ziktiklerim

çağrı merkezi bu tarz sorunlarda aramakta pek bir faydası yok hem sen sinir olursun hem konuştuğun kişi müdürlüğe gidip küfür et bak o gün gidiyormu gitmiyor mu:)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Müşteri hizmetlerini arayıp tivibu baglarmak istiyorum fakat net hızım düşük nasıl olacak vs diye saf ayağı yapın. hocam. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Müşteri hizmetlerini arayıp tivibu baglarmak istiyorum fakat net hızım düşük nasıl olacak vs diye saf ayağı yapın. hocam. 

ya bunlar arsiz srfsiz hepsi ariorsun abi hemen halledicez nedemek falan 5 dk iyi sonra hop sil bastan neler dedim neler yaptim kac kere aradim santral desteklemior ayarlicaz diyip cikiolar isin icinden sfrsizler

Toplam Hit: 2541 Toplam Mesaj: 28