Tüm Hitlerin Yandex'den Gelmesi.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Çok ilginç bir durum var. Web sitem google blogger üzerinde barındırılıyor ve tüm arama motorlarına kayıtlı.

İşin ilginç kısmı trafik kaynaklarıma baktığımda %95 yandex üzerinden geliyor 

örnek veriyorum 

xxxx ücretsiz üyelik almak diye yandex de aratınca 1. sırada çıkıyorum

ama ayın kelimeyi google da aratınca sanki hiç yokmuşum gibi.

Bunun çözümü nedir nerede hata yapmış olabilirim ?

işin bir diğer ilginç kısmı trafiğin çoğunluğunun organik search değil referal olması yine yandex in yönlendirmesi ile geliyor kullanıcılar. 

Alldebrid Türkiye / IDM Türkiye yetkili bayi. ulaşmak isteyen mail atsın tyfn.panxer@gmail.com yada telegram https://t.me/PanxeR
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Google da o yada bu sekilde var misin peki o anahtar kelimelerde yoksa hic mi yoksun?

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek

web siten yandex arama algoritmasına yada yandex kullanan kitleye daha uygundur hocam bi kelimede yandex üzerinde yükselmiştirsin

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Antikky nin yardımı ile 1-2 hata bulduk düzeltiyoruz sitenin şuanki hitini kaydediyorum 3 ay sonra bakalım neler olacak :)

Alldebrid Türkiye / IDM Türkiye yetkili bayi. ulaşmak isteyen mail atsın tyfn.panxer@gmail.com yada telegram https://t.me/PanxeR
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Th3Ultra
    Th3Ultra's avatar
    Erkek

Rahmetli, severdi Yandex'i... 

Oradan gelmesi normaldir hocam. :D Hehehehehehehehehehe :ı

Amacımız; zengin olmak. Zengin görünmek değil.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

bende hitler diyince Hitler zannettim, rusya da faşizm yükselişte galiba diye düşünüyordum konuyu okuyana kadar :D

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

Çok ilginç bir durum var. Web sitem google blogger üzerinde barındırılıyor ve tüm arama motorlarına kayıtlı.

...

işin bir diğer ilginç kısmı trafiğin çoğunluğunun OrganikSearch değil referal olması yine yandex in yönlendirmesi ile geliyor kullanıcılar. 

Organic Search ile Direct, arasındaki fark ne?

~@~

@TeRRoR tam anlamadım diyecektim ki.. (Hit{'}ler) ^^`

I'şıkY'ılı;^^/`) RnSySyÇz.RtNsTkMp CnptMp Przdi^^' 8LkUznKsa9LkDur Yngç,Zdic,Oğlk DyfrmAkcğrGrtlkYnkDlDşlrDdklr SyGyT yaeyouhmn 2Çlls,WthR'WthotY Plstiste Dzgn4Yzlü dK.Y.Z.N AstrnmclVisblTru,HrznCrcle NautclAlmnc AltirVga-Plris-Cplla,Procryon SirsOrinBttlguseAldbrn-HmlMrch-CssOpea Prsek CnpyStll.FlyByWre HeMoSi^^` MAtv^^` mLAT Lntirn Prallks,x SgittlAxilCronl S,P,KMg,Mn.Zn,Sn. G'dWllHnting(f). SkyVw. 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor vTol,sTol Elvtor,Ailron(Rll'ng),Rudder(Yw'ng) TrflrVArsİlşklr RudyFernandez Celestial (-)+.(/)*,~ v,x. ZminŞkil AC/DC,H'll'sBlls ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

@RitmFarbRacourci

Organic Search, arama motoruna bir arama yapmis ve ( reklamlar haric olmak uzere ) arkadasin sitesine giris yapmisar.
    Direct, adam direk sitenin adini yazip enter demis siteye girmis.
    Referral, sitenin linkini tahribat.com da konu icinde gecirip link vermis bizde tiklamisiz oyle gelmis ziyaretci.
    Social, facebookta yayinlamis misal link oradan baska bir facebook kullanicisi tiklamis girmis.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    Antikky bunu yazdı

@RitmFarbRacourci

Organic Search, arama motoruna bir arama yapmis ve ( reklamlar haric olmak uzere ) arkadasin sitesine giris yapmisar.
    Direct, adam direk sitenin adini yazip enter demis siteye girmis.
    Referral, sitenin linkini tahribat.com da konu icinde gecirip link vermis bizde tiklamisiz oyle gelmis ziyaretci.
    Social, facebookta yayinlamis misal link oradan baska bir facebook kullanicisi tiklamis girmis.

Tşk'ler. 

Vay alüminyum, diyesim geldi. 

I'şıkY'ılı;^^/`) RnSySyÇz.RtNsTkMp CnptMp Przdi^^' 8LkUznKsa9LkDur Yngç,Zdic,Oğlk DyfrmAkcğrGrtlkYnkDlDşlrDdklr SyGyT yaeyouhmn 2Çlls,WthR'WthotY Plstiste Dzgn4Yzlü dK.Y.Z.N AstrnmclVisblTru,HrznCrcle NautclAlmnc AltirVga-Plris-Cplla,Procryon SirsOrinBttlguseAldbrn-HmlMrch-CssOpea Prsek CnpyStll.FlyByWre HeMoSi^^` MAtv^^` mLAT Lntirn Prallks,x SgittlAxilCronl S,P,KMg,Mn.Zn,Sn. G'dWllHnting(f). SkyVw. 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor vTol,sTol Elvtor,Ailron(Rll'ng),Rudder(Yw'ng) TrflrVArsİlşklr RudyFernandez Celestial (-)+.(/)*,~ v,x. ZminŞkil AC/DC,H'll'sBlls ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek

Heil Hitler!

"Büyük insanlar ateşle işlenirler. O ateşi yakmaksa küçük insanlar için şereftir...Bedeli ne olursa olsun..."
Toplam Hit: 894 Toplam Mesaj: 9
google yandex