folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Tüp Kullanan Var Mı ?

Tüp Kullanan Var Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

Aman çakmakla test etmeyin de 😄

Başka nasıl anlayacağız gaz kaçağı olduğunu hocam ? Sende yani.......

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı
    noname bunu yazdı

Aman çakmakla test etmeyin de 😄

Başka nasıl anlayacağız gaz kaçağı olduğunu hocam ? Sende yani.......

aslında çakmak çakıp üstüne kontrollü bir şekilde ıslak havlu kapatılırsa problem olmaz :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samast
    samast's avatar
    Erkek

Hocam bence git yeni dedantör al 15 tl idi en son 1 metrede kablo al bağla .Zaten şimdikilerin emniyeti vb var gaz kaçağı olsada kendisi kapatıyor.

Tüplü ocak rüzgar eser söner gaz cıkar falan demişler ama şimdiki ocaklarda emniyet var ateş sönünce kendisi gazı kapatıyor.

Kolay gele...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek

hocam otogazcıların birinde aparatını yaptırıyosun tüpü arabanın bagajına saklıyosun basıyosun gazı 100 liraya aldığın tüp geliyo 40-45 e olmadı sanayi tüpü al onu doldur ömür biter tüp bitmez.

uppp: kaçak içinde madencilerin eskiden yanlarında götürdükleri kuşlardan al hem şenlik olur ölürse gaz kaçağı olduğunu da anlarsın.

pompaci tarafından 24/Tem/19 09:33 tarihinde düzenlenmiştir

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

Yıllar evvel Sakarya-Hendek'te öğrencilik yapıyordum. Ev sobalı doğal olarak tüplü, biz apartman çocuğuyuz hiç tüple işim olmamış.

Dayıya dedim ki 10 lira daha vereyim gel sen tak bunu ben beceremem. Lavuk geldi 120-130 kilo, ocağın altına eğildi. Ben de tv'ye bakıyorum, göz ucuyla ibneye baktım hareketsiz duruyor

dedim dinleniyor herhalde. bi on saniye sonra bidaha baktım, ulan aynı şekil duruyo. dayıı dayıı dedim dayıda ses yok, dürttüm hareket yok 

ambulansı aradım polisi aradım, adam kalp krizinden gitmiş tüpü değiştirirken amk. ecele bak sen gel benim mutfakta öl

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek
    Mylitta bunu yazdı

Yıllar evvel Sakarya-Hendek'te öğrencilik yapıyordum. Ev sobalı doğal olarak tüplü, biz apartman çocuğuyuz hiç tüple işim olmamış.

Dayıya dedim ki 10 lira daha vereyim gel sen tak bunu ben beceremem. Lavuk geldi 120-130 kilo, ocağın altına eğildi. Ben de tv'ye bakıyorum, göz ucuyla ibneye baktım hareketsiz duruyor

dedim dinleniyor herhalde. bi on saniye sonra bidaha baktım, ulan aynı şekil duruyo. dayıı dayıı dedim dayıda ses yok, dürttüm hareket yok 

ambulansı aradım polisi aradım, adam kalp krizinden gitmiş tüpü değiştirirken amk. ecele bak sen gel benim mutfakta öl

secdede gitmiş imanlı adam :(

Toplam Hit: 2056 Toplam Mesaj: 17
tüp ocak dedantör