folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Türk Kelimesine De Düşmanlık Yok Mu Sizce?

Türk Kelimesine De Düşmanlık Yok Mu Sizce?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    yha bırak kürtler çoğumuzdan daha delikanlı öle dışarda gördüklerimiz kürt değil hain amk kürtler iyidir aslında
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    delichobanın msn spaceni oku hp!

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crazydevil1907
    crazydevil1907's avatar
    Erkek
    beyler böle konusmayın ya bende kürtüm ama ne biliomusunuz her tarafın iiside var kötüsüde
    herkes türk catısı altındadır lazıda öle azeriside öle kürtüde öle v.b..... böle ayrımcılık siz yapmayın barii
    kürtlerde delikanlı adam coktur haa nedir cahil insanlar var okumayan insanlar var baskalarından yanlıs gördükleri sey var adamlar onu benimsemiş ama bunların dısına cıkanda cok adam var
    bahcesehir florya kısmının cogu kurt yani her yer böle ama kanarya k.çekmece tarafları biraz cahil kesime kalıo ama onlarında iisi kötüsü var yapmayalım böle ayrımcılık
    ve konuyu çöpe atalım
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_KoRSaN
    SaNaL_KoRSaN's avatar
    Erkek
    ßu YaPTıqınız HicTe iy DeiL EminimKi ßu ForumDa ßi CoK KürD üye vAr. Ve Siz ßunu YaPTıKCa OnLar AyrıMCıLıKLa e$Le$TireCeKLer.

SonuCta ßenımDé Dedem 2 DünyA Sava$ınDa Sava$tı SenınDé KürT TürK TürK KürT KarDe$.

SaDeCe DağDaKı CocuK KaTiLeri. Dü$man. HepSini ßir Listeye ALmayan Ha TaHRißaT'ın SiyaseTLe i$i oLmaz ve Hic ßir Zaman oLmadı..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek
    Ona Bakarsan Bende Pazarcı Birçok Kürte Uyuz Gidiyorum Benim Bazı KaraListem Var Açıkçası o 15e girenden alışveriş yapmıyorum. Adamların Kişiliği Bozuk. İnsaniyet Kalmamış. Terbiyesiz İt Oğlu İtler. Sadece Bana Değil Herkese Böyleler. Karadenizli Emmilerden Alıyorum O Yüzden. Ben Kürtlerin Arasında Kava Ede İte Kakışa Geçinerek Büyüdüm. Şunu Söyliyim Hiç Adil Değilleridir. Büyükleri Sapanlarımızı Zorla Alır Küçükleri Şantiyelerden kafamıza Taş Sallardı. Bi Haksızlık Yaparlarsa ki kesinlikler adam olmadıkları için Kavga Etmek Zorundasındır. 1 e 6 Felan Kesin. Bu Olaylar Kürtlerle Başıma 10 Kere Geldiyse karadenizli ülkücüyüm diye geçinen zibidilerle başıma 2 kere gelmiştir. Oç mu ararsın elini sallasan ellisi.

Ne Olursa Olsun İnsan Olsun. Ne İnsanlarla Arkadaşlık Ettim. Asıl Olan Görgüdür. Çoğunda Vicdan Yok Amk. sakın Gardınızı İndirmeyin Derim. BU Konuda Çok Doluyum. Bi İyilik Görmedik Kürt Gençlikten Biz 1 Geldik Onlar Ağzımıza Sıçıyor. Varmı Yalan Diyecek Çıksın. O Zaman Yazsın. Da Görelim Delikanlı Kürt Nasılmış.

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    Kelv1n polemiğe girmek istemiyorum arkadaşım
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Var olmaz olurmu, tabiki arkadaşlar, işte tüm bunları yapanlar orta doğuda güçlü bir türkiye istemeyenlerdir, gerek içte çalışırlar gereksede dışta. Ulaaa helal olsun size be valla sanırım umut verci bir durumlar var gibime geliyor.

Hp32 Muuuuck Gözümsün sen. tarafımdan öpüldünüz.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    the_deep_darkness
    the_deep_darkness's avatar
    Erkek
    bakın haberler kısmından eski bir başlık buldum;
    -----------------------------------------------------------------
    Son Dakika Notu by renegadealien : Yeter Ulan!!! Bundan sonra sitede kürtüm türküm diyen bir post daha atamayacak. Burası sizin atışma platformunuz değil!!! Bu tip tartışma başlatan herkez banlanacak ve tüm yazdıkları siteden silinecektir.!!! Bu son uyarıdır.!!!

Tahribat.Com sizinde bildiğiniz gibi "Esas Amacı" Güvenlik, Yazılım ve Donanım konuları başta olmakla birlikte teknolojinin her alanında bilgi alışverişinin yapıldığı, Türkiyedeki belli başlı sitelerden birisidir.

Tabiki hiç birimiz hayatımızda sadece bu konulara yer vermiyoruz. Yeri geldiğinde siyaset, yeri geldiğinde geyik, yeri geldiğinde ise Kültür sanattan tabiki konuşulacaktır.

Burada önemli olan sitenin esas amacını hiç bir zaman saptırmamaktır.

Yönetimimiz tarafında yaklaşık 2 gündür ortaya çıkan Türk-Kürt kavgasının da siteyi esas amacından saptırdığı görülmüş ve forumlarımızda bir çeşit Sıkı Yönetim uygulamasına geçilmiştir.

Sıkı Yönetim kuralları

1. Tahribat.Com forumlarında Türk ve Kürt kelimesi aynı başlık altında yazılmayacak, bu konuları içeren yazılar yazılmayacak, Forumdaki müritleri kışkırtıcı hareket ve yazılardan kacınılacaktır.

2. Mürtilerimize özel mesajdan(Pm) bu konularda küfür eden-kışkırtan kullanıcılar uyarılmadan silinecektir.

3. Kurallar, bu haber silininceye kadar geçerlidir.

4. Bütün adminlerimiz bu kuralı ihlal eden userları banlamakla yükümlüdür.

Tahribat.Com Yönetim
    ----------------------------------------------------------------
    bıraksak artık şu kürt-türk tartışmalarını...

One Ring To Rule Them All... One Ring To Find Them, One Ring To Bring Them All And In The Darkness Bind Them!...
Toplam Hit: 3419 Toplam Mesaj: 29