folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Türk Telekom Alt Yapı Sorunu

Türk Telekom Alt Yapı Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    Twitter bunu yazdı
    Yazilimci bunu yazdı

En temizi bir evi tutmadan veya almadan önce internet altyapısının araştırılması. Ben 5-6 yıldır superonline fiber kullanıyorum. Taşınırken soruyorum var mı alt yapınız. Yok diyorlar evi tutmuyorum :) Haliyle uğraşma derdimde olmuyor.

Hocam ailemle yaşarken evi satın aldım kredisini ödemek dışında eve pek uğramadım, açıkçası aklımada hiç gelmedi böyle birşeyin olabileceği.

Şuan tek merak ettiğim uydudan internet alırsak video izleme net te takılmada problem yaşayacak kadar berbat birşey mi

İster istemez yağmurda çamurda sorunlar yavaşlıklar olacaktır hocam

Titanyumun gücü adına!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Twitter bunu yazdı

Hocam ailemle yaşarken evi satın aldım kredisini ödemek dışında eve pek uğramadım, açıkçası aklımada hiç gelmedi böyle birşeyin olabileceği.

Şuan tek merak ettiğim uydudan internet alırsak video izleme net te takılmada problem yaşayacak kadar berbat birşey mi

Uydudan internet değil o dediğin. Baz istasyonu mantığıyla semtin merkezi ve yüksek binalarına verici anten koyuyorlar. Türkiye'de uydudan interneti bir tek Tooway isimli firma sunuyor diye biliyorum. Onlarında hem kotalı hemde acayip kazık fiyatları var.

http://tr.tooway.com

Turkcell Superbox var Donanımhaber'de kota bitince hızın 8 megabite düştüğünü falan yazmışlar : https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/diger-kampanyalarimiz/superbox-4-5g-internet-kampanyasi

mkyb tarafından 16/Tem/18 14:18 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

bana cevap olarak:

Merhaba, Bahse konu adres ile ilgili proje daha önce hazırlanmış olup, listede öncelikliler arasındadır. Ağustos ayının sonuna kadar tatbikatının tamamlanması planlanmaktadır. Bilgilerinize & İyi çalışmalar. 

Açık Kapı Bürosu' na başvurduğunuz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. 

Demek ki bana yok dedikten sonra listeye eklemişler çoktan adresi. İnşallah hallederler ağustos ayına kadar.

İmzalamazsam ne olcak?
Toplam Hit: 9803 Toplam Mesaj: 24
alt yapı türk telekom alt yapı türk telekom