Türk Telekom Aradı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Geçen hafta eşimide aramış bu lavuklar ev telefonu için konuşuyorlar eşim dk yapacaz fln dedi aldım telefonu buyrun dedim anlatın bakalım dedi ortalama standart tarifenizde aylık 80-100 milyon faturanız oluyo siz 25 senelik abonelerimizdensiniz kabul ederseniz aylık 500 dk 2 sene taahhütlü aylık 19 lira yapalım dedi hemen sordum bizim normal fatura karşılığı bu fiyata denk mi dedim fazlasıyla dedi olmaz o zaman dedim 1 yıl varsa yaparım dedim o zaman 250 dk 1 yıl sözleşme süresi aylık 20 lira olur dedi kabul bizde de böyle bişey oldu.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek

Telekomdan ısrarla aynı numaradan arıyor Yeşim dıye bır arkadaş. :))

Vallahı ne yalan söyleyeyim TürkNet ten çok memnunum sıkıntım olunca hemen çözuluyor. hızı da  soyledıklerı gıbı ne aşağısı ne yukarısı. 2 aydr kotayı aşıyorum 3mbit hız verıyorlar aşınca. geçen ay  ayın 1ın den sonra hız yenılemesı yapar mısınız kotam doldu dedım. Ayın 1 ı olmasına rağmen (ayın 5 ınde yenılenıyor dıye yazıyor mobıl app'te) hızımı  yukseltıp 16mbıt yaptılar. sağ olsunlar :)

Sizleri dinleyip  yerimden oynamıyorum. Dediğiniz gibi memnunum bir şikayetim de yok kaşınmayayım :)))

herkese teşekkürker. Yorumlarda da  bayağı bi bilgi paylaşılmış, katılım sağlayan arkadaşlarıma da ayrıca teşekkürler.

Saygı ve sevgiyle kalın.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Th3Ultra
    Th3Ultra's avatar
    Erkek

Tam olarak dün de beni aradılar.

"Türk Telekom'dan arıyorum, Türknet abonesi olduğunuzu görüyorum şuan. Size bir teklifimiz olacak müsait misiniz?" gibi bir giriş yaptı.

"Türknet kullanıyorum ve memnunum, bütün yakınlarımı da yavaş yavaş Türknet'e taşıyorum hanımefendi, boşuna yorulmayın" dedim. 

Kadın ne derse beğenirsiniz? 

"Tamam."

(Dıt dıt dıt. )

Th3Ultra tarafından 04/Nis/17 00:55 tarihinde düzenlenmiştir

Amacımız; zengin olmak. Zengin görünmek değil.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    Th3Ultra bunu yazdı

Tam olarak dün de beni aradılar.

"Türk Telekom'dan arıyorum, Türknet abonesi olduğunuzu görüyorum şuan. Size bir teklifimiz olacak müsait misiniz?" gibi bir giriş yaptı.

"Türknet kullanıyorum ve memnunum, bütün yakınlarımı da yavaş yavaş Türknet'e taşıyorum hanımefendi, boşuna yorulmayın" dedim. 

Kadın ne derse beğenirsiniz? 

"Tamam."

(Dıt dıt dıt. )

hahaahahahah :D 

Aynen beni aradıklarında da o şekilde giriş yaptılar.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gizlice
    gizlice's avatar
    Erkek

Merhaba benzer sorun bendede vardı her taahut yenılemesınde kapatacam diyerek 75 gb sınırsız ve ev telefonu dahil 55 tl yaptırıyorum taktık bellı başka fırma var kapatın dıyorsun 2 gun sonra arıyolar beyfendı eskı musterımızsınız indirimli yapalım diye ve 10 15 tl ındırım yapıyorlar :d

gizlice
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

Superonline abonesiyim hızım 5 mbt destekliyor diye sabitlemişler mail yazdım aradım her seferinde santralin bu kadar destekliyor dediler nerde benim satralim dedim bulunduğunuz bölgedeki Telekom santraliymiş bu santral benim degil dedim eger benimse sizin ne işiniz var dedim suskunluk alt yapınız desteklemiyor dediler lan ankastre kutusundan buraya fiber çekecem gel sen 8 mb kadar hızı sagla bana dedim yine kem kim tahattüt ettikleri hız sınırının yüzde sekseni bana verin benim ne santralim var nede alt yapım sonuç 8 mb hız sınırına ulaştı ve 2 ay 40 lira ödedim magduriyetimden dolayı en son Telekom görevlisini gördüm adam bana 8 mbt verene kadar bütün ankastreleri dolaşmış isteyince oluyor efendim saldırın

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
Toplam Hit: 6205 Toplam Mesaj: 47
internet taahhüt bit yeniği ? bit eniği?