folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Turk Telekom Boş Port Sorunu

Turk Telekom Boş Port Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erc
    erc's avatar
    Erkek

Hocalar merhabalar, 

Bu sorunu herkes biliyordur diye tahmin ediyorum, başımda böyle bir dert var ve bir türlü internet baglatamiyorum. Bu konuda alternatifleriniz var midir bana önerebileceginiz, veya bu sorunu bir şekilde aşmanın bir yolu var mıdır?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Paul Doany'e Twitter üstünden ulaşırsan gerekli yerlere iletiyor hocam. Direk genel müdür yazınca halletmek zorunda kalıyorlar.

https://twitter.com/pauldoany

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erc
    erc's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Paul Doany'e Twitter üstünden ulaşırsan gerekli yerlere iletiyor hocam. Direk genel müdür yazınca halletmek zorunda kalıyorlar.

Deniyorum hocam teşekkür ederim

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

Allah sabır versin hocam. Bir tanıdık bul aylarca benide prot yok dediler, bir arkadaş buldum çat akşam geldi bağladı.

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Kurumsal firma olarak kendisine tüvit attım tamam bakam dedi. Adamı ipleyen yok CEO ama tin :D satış yöneticisi ile konuşuyorum adam diyo biz kimiz ki sen CEO ya çıkmışsın bana trip atıyor sgdvdhdhdvdhdh 

next next next install
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erc
    erc's avatar
    Erkek
    Absolut bunu yazdı

Allah sabır versin hocam. Bir tanıdık bul aylarca benide prot yok dediler, bir arkadaş buldum çat akşam geldi bağladı.

Öyle bir arkadaşı nerden bulabilirim hocam ben :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erc
    erc's avatar
    Erkek

Dün gece ceoya Twitter'dan ulaşıp derdimi anlattim, yaklasik 15 dk sonra da telefon ile arayip böyle bir sorununuz varmış falan diye aradilar onlara da derdimi anlattim altyapi çalışmasi icin kontrol edilecek olumlu yada olumsuz bir sonuc icin ben sizi arayacagim tekrar dedi alt yapi yoksa öneri verecegini söyledi bakalim haber bekliyoruz turk telekom beyden

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    erc bunu yazdı
    Absolut bunu yazdı

Öyle bir arkadaşı nerden bulabilirim hocam ben :)

Valla hocam benim arkadaş ttnet de çalışıyordu. Aynı binada 1 evde 2 hat varmış teki kullanıyormuş çat onu kesti :D Ayarladı bir şekilde.

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

Naptın hocam, bendede aynı sorun var, Giresun/Merkezde :(

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erc
    erc's avatar
    Erkek

Twitter'dan kendisine ulaştım durumu anlattım beni ekiplere yönlendirdi ekipler aradılar beni yine boş port yok dediler. Sonra tekrar Twitter'dan yazdım, hala boş port yok deniyor dedim.
    Aşağıda ki cevabı aldım.  Yani hala sorunum giderilmedi..

"Şirket olarak önceliğimiz, altyapının mevcut olduğu yerleri makul fiyatlı tekliflerle bağlayarak ülkenin genişbant penetrasyonunu artırmak.
    Bu seneki yeni yatırım planımızda 3 milyar TL'den daha fazla bütçe ayırdık ve bununla yeni alanları hızla bağlıyoruz.
    Gelecek senenin planlamasında sizin bölgeniz de öncelikle ele alınanlardan olacak 👍"
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek

Hocam benimde aynı sorunum var takipdeyim

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
Toplam Hit: 2367 Toplam Mesaj: 15
sorunu bos port