folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Turk Telekom Boş Port Sorunu

Turk Telekom Boş Port Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    erc bunu yazdı

Twitter'dan kendisine ulaştım durumu anlattım beni ekiplere yönlendirdi ekipler aradılar beni yine boş port yok dediler. Sonra tekrar Twitter'dan yazdım, hala boş port yok deniyor dedim.
    Aşağıda ki cevabı aldım.  Yani hala sorunum giderilmedi..

"Şirket olarak önceliğimiz, altyapının mevcut olduğu yerleri makul fiyatlı tekliflerle bağlayarak ülkenin genişbant penetrasyonunu artırmak.
    Bu seneki yeni yatırım planımızda 3 milyar TL'den daha fazla bütçe ayırdık ve bununla yeni alanları hızla bağlıyoruz.
    Gelecek senenin planlamasında sizin bölgeniz de öncelikle ele alınanlardan olacak 👍"

Vay mk, yani bişey olacağı yok...

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek

Benim arkadaştada aynı sorun var yeni adrese taşıma için dilekçe vermişti , geçen cevap yollamışlar dilekçesine 

2018 için yapamayız ama 2019 da yeni port eklenebilir 

diye

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

port yoksa ne yapcak bu insanlar? O zaman yaşamayalım 

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slordy
    slordy's avatar
    Erkek

Ben kadıköyde aynı sorunu yaşadım 10 ay boyunca uğraştım hiç bir çözüm bulamadım.. evimi değiştirmek zorunda kaldım... İşlerin sonunda şunu anladım adamlar keyiflerine göre çalışıyor bir müdür falan bulabilirsen sözü geçen işlerin hızlanır aynı gün çözerler kimseyi tanımıyorsan onların insafına kalıyorsun

Toplam Hit: 2368 Toplam Mesaj: 15
sorunu bos port