folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Türk Telekom Haksız Kazançta Diretiyor. Ne Yapabilirim ?

Türk Telekom Haksız Kazançta Diretiyor. Ne Yapabilirim ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    21li
    21li's avatar
    Erkek
    Keyr00t bunu yazdı

uydunetinde kendi altyapisi var yillardir kullaniyorum kafam rahat cogu binafa turksat kutusu oluyor artik bırakın su telekomu

uydunet 21 il dışında hizmet vermiyor hocam.. türkiye 21 ilden oluşmuyor:) keşke dediğin gibi heryerde hizmet verseler ama maalesef her ilde altyapıları yok.

Çocukken müzik kesilince sandalyelere oturmaya çalıştığımız oyun, meğerse hep otobüsün alıştırmasıymış.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Megalados
    Megalados's avatar
    Erkek

2 kez kayıt oluşturdum. Bağlantı ücretlerinin alt yapı ile alakası yok deniyor. İlla alacağız diyorlar.

Btk'dan da sonuç çıkmadı. Firmaya iletildi diyorlar. En son arayıp küfür edecem ana avrat dava açıp kazanacaklar. Bu noktaya getiriyorlar insanları.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

Hakem heyeti

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Megalados
    Megalados's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı

Hakem heyeti

Son aşama orası olacakta şu btk'nın cevabını bekliyorum. Bu hakem heyeti işinde de ben haksız çıkmayım ? 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Megalados
    Megalados's avatar
    Erkek

Fatality

Btk'ya yazdıktan sonra sonuç gelene kadar şikayet kaydı oluşturmaya devam ettim. Her seferinde alt yapının bağlantı ücreti ile bir alakası yok, abonelik için bağlantı ücreti kesilmiştir. Faturada herhangi bir hata yoktur diye not düşüyorlardı. Hatta bir tane müşteri temsilcisi ne kadar açarsanız açın, kayıtlara hep aynı cevap verilecektir diye beni geren küfüre davet çıkaran bir cevapta vermişti.

Daha bugün yine İncelemeler sonucu faturada herhangi bir hata yoktur mesajı atmışlar. Yine aradım kayıt oluşturdum. Akşam üzeri arandım bir hata olmuş, geri iade ettik özür diliyoruz dediler. Ee hani faturada bir hata yoktu diyordunuz ne oldu diye sordum :) İlla başka mercilere mi başvuralım hakkımızı almak için dedim. Cevap yok tabi.

Uzun lafın kısası. Bu soyguncu firma hem haksız kazanç elde etmeye çalışıyor, hemde bunu almak için kırk takla atıyor. BTK sonuç verdi sanırım. Onun etkisi ile hata deyip iade ettiler. Uğraştığımız, sinir sitress olduğumuzla kaldık. Alt yapı olmadığı için İnternet ve telefona kavuşamadığımız gibi 3 aydır kesilen faturalar, bağlantı bedellerinin iadesi ile uğraşıp duruyorduk. Çok şükür bitti sanırım. Allah belanı versin Türk telekom!

Toplam Hit: 2233 Toplam Mesaj: 16
türk telekom haksız kazanç rezil firma