folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Turk Telekom Hız Problemi

Turk Telekom Hız Problemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Yaklaşık yarım saattir Türk Telekom LTE bağlantısından 0,12 mbit download / 13 mbit upload hızı alıyorum. Sanırım 4,5g patladı. Yurt genelinde mi böyle?

while (1<2)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı

Yaklaşık yarım saattir Türk Telekom LTE bağlantısından 0,12 mbit download / 13 mbit upload hızı alıyorum. Sanırım 4,5g patladı. Yurt genelinde mi böyle?

hemen deniyorum

3g de 10 a 5 aldım bende 4g desteklemiyor hattım :D almadım sim kartı daha :P

deja-vu tarafından 16/Nis/16 16:38 tarihinde düzenlenmiştir

Almanya Fatihi
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bağlı olduğun baz istasyonunda bakım vardır hocam. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    @mkyb, bir soruda benden.

etraftaki baz istasyonlarına bakıyorum, ki bunlar genelde park köşelerinde oluyor, herhangi gece gündüz çalışma olduğunu görmedim( çevrelerinde araç görmediğinden amblemli(siz)). bendeki problem şu , bazen 3g`ye geçtiğimde, hemen veri iletimi başlamıyor. nadiren anında başlıyor. bunun bir sebebi var mıdır. hat Avea.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cicosz
    cicosz's avatar
    Erkek

hız testini neyle aldın hocam? speedtest lte testlerinde bazen doğru sonuçlar veremeyebiliyor. upload ın download dan fazla çıkması bunu gösteriyor.

@HarmOniYaFil hocam bulunduğun lokasyondaki istasyonların komşuluk tanımlanması yapılmamış. optimizasyon çalışması gerekiyor.

cicosz tarafından 16/Nis/16 18:25 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu arada ufak bir tüyo vereyim. Baz istasyonuna bağlı konteynırın kenarları kırmızı ise Vodafone'dur. Mavi ise Turkcell veya Avea. Bazı bölgelerde Avea yeşil oluyor.

Örnek :

Burada ise evrimin ilk basamağını görüyoruz. Sudan çıkan tek hücreli canlılar henüz evrimin ilk basamağındalar ve baz istasyonunu sopalarla dövüyorlar. Evrimin bir sonraki basamağında ise müşteri hizmetlerini arayıp "gardaş bu tilifon neden çehmi" diyecekler. 

mkyb tarafından 16/Nis/16 18:57 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek

Batıkentte Dsl iptal, hat değerleri uçtu. Turkcell 4.5G 50 mbit görüyor ama

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Batıkent te değildim ya. Duzeldi şimdi Telekom. 

while (1<2)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    tskler @CicosZ -.^)// cidden merak ettiğim birşeydi.

@Mkyb ⊙_⊙ renklerle ilgili durum ilginçmiş.
    caminin birinde, bu imamın namaz kıldırdığı girintinin( mihrap mi mimber mi bilmiyorum) hemen dışında, bunlara benzer birşey görmüştüm. :D üzerinde de bir tane çanak vardı. üzerinde belediye onaylı bir kağıt vardı ama okuyamadım. çıt`le çevirmişlerdi. bildiğin konteyner büyüklüğünde. :D

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 1347 Toplam Mesaj: 9
türk telekom dandik