folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Türk Telekom İle Yeni Bir Savaşa Giriyorum, Seyirde Kalın

Türk Telekom İle Yeni Bir Savaşa Giriyorum, Seyirde Kalın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Hattın Signal to Noise Ratio kaç diye sorsana bi bakim ne diyolar?

O ne lan derlerse, hacı ölçüm yaptınızmı yapmadınızmı? yaptıysanız ne çıktı de=)

urfada modem bağlatıyorum :D ölçüm cihazını taktı mehame abe sinyal gelmiğ.. söle o zaman düşürsün.. 

Sonuç 16mbps parasına 4mbps :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    venom88
    venom88's avatar
    Erkek

Valla bendede aynı sorun oluyordu bende yaklaşık 5 kere çağırdıkdan sonra gelen adam bina duvarlarına konulan kututan direk eve kadar kablo çekti bayada kalın bir kablo o günden sonra Line Attenuation down:5.8 up:8.9 alınabilir hız 144140 kbps gözüküyor vdsl 50mb kullanıyorum sıkıntım yok google ping süreside 15-17 ms falan.

Venom88 burdaydı.[Cevapını duymak istemeyeçeğin soruları sorma,sormak istemiçeğin sorulara cevap arama]
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nvidia
    Nvidia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

oha aynı sıkıntı bendede var şuan portu adam akıllı bağlamışlar ben superonline a geçtim superonline ın hattı olmadığından burda telekom bakıyo o işe. Superonline sağolsun turkcell olunca ben. 4 Gb İnternet hediye etti telefondan pc ye bağlayıp kullanıyorum.  Biz sorunu halledene kadar idare edin dedi.

Milyarlarca yıl ölüydüm dirildim ve tekrar dirilmemek üzere öleceğim günü bekliyorum!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    Nvidia bunu yazdı

oha aynı sıkıntı bendede var şuan portu adam akıllı bağlamışlar ben superonline a geçtim superonline ın hattı olmadığından burda telekom bakıyo o işe. Superonline sağolsun turkcell olunca ben. 4 Gb İnternet hediye etti telefondan pc ye bağlayıp kullanıyorum.  Biz sorunu halledene kadar idare edin dedi.

2 hafta önce superonline ı iptal ettirmeden benimde hatta problem oldu, arıza kaydı felan aldılar 2 gün net yok, o arada superonline dan hediye 3 gb geldi ama turkcell hattım yok.

verdikleri hediye herkesin işine yaramıyor..

goo.gl/qBNZmW
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branimir
    Branimir's avatar
    Erkek

Güncelleme.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branimir
    Branimir's avatar
    Erkek

Yeni güncelleme geçtim arkadaşlar illallah ettim lanet olsun dünyanın en berbat servis sağlayıcısı TTNET'tir.

Toplam Hit: 3347 Toplam Mesaj: 17
lanet olsun türk telekom bıktım delirdim