folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Türkan Saylan'ın Hastanesi Kapatıldı.

Türkan Saylan'ın Hastanesi Kapatıldı.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

BosphorusPasha bunu yazdı:
    -----------------------------

Daniel-Koo bunu yazdı:

IRET bunu yazdı:

griffin bunu yazdı:
    Karı öldü adı hala ortalıkta.

Siz gerçekten insan değilsiniz ve herşey olması gerektiği gibi.

Şimdi sen insan eğilsiniz diyorsun da Sen açık yürekli ol ce sorumu cevapla, Bu kadın ın Pkklı öğrebcilere burs verdiği belgelerle ispatlı bir şekilde duruyor, Senin nasıl gönlün hala bu kadın dan yana olabiliyor?

+ Olarak biz Kemalizmi kullanarak bu insanları çekebiliriz falan filan diyodu. Hatta videosu da vardı.

+ olarak moderniz diye kızlı erkekli aynı evde öğrenciler bırakıp kızların bakireliğini ellerinden o evlerde aldırıyordu, Buna da modern gençler deniliyordu. Ve gençliğimizi yıkmaya çalışıyordu

+ olarak Namaz kılan öğrenciyi evlerinden ve gruplarından atıyorlardı

+ olarak öğrencilere namaz yerine bale tavsiye ediyordu.

Şimdi söyleyin, Hala bu kadının neyini savunacaksınız?

Bunları ispatlaman gerekir; sizin yaptığınız tek şey sürekli olarak iftira atmak, iftirayı atıp sonra ispatlamadan bir kenara çekilip susmak, bunu sürekli olarak yapıyorsunuz.

Kız ve erkek öğrencileri ayırsan ne olacak? Yeterli kontrol yapılmadığında öğrenciler cinselliği birbirinin üzerinde deniyor, sakallı bıyıklı şalvarlı adamlarda basen ve kalça nasıl oluşuyor sanıyorsun? İnsan vücudunun en hetarojen bölgesi kalçadır; erken yaşlarda cinselliği birbirleri üzerinde deneyimleyen erkek öğrencilerde vücut yapısı da etkileniyor. Kalçalar genişliyor bacaklar kadın gibi kilo alıyor, ulan bu adamın şekli neden böyle diye merak edersin ya işte o sebepledir. Kol kırılır yen içinde kalır. Kapalı modelde olay budur.

Ayrıca senin asker kaçaklığının nedenini de hala merak ediyorum, bu konunun dışında. Muayeneye bile neden gitmediğini çok merak ediyorum.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

Daniel-Koo bunu yazdı:

IRET bunu yazdı:

griffin bunu yazdı:
    Karı öldü adı hala ortalıkta.

Siz gerçekten insan değilsiniz ve herşey olması gerektiği gibi.

Şimdi sen insan eğilsiniz diyorsun da Sen açık yürekli ol ce sorumu cevapla, Bu kadın ın Pkklı öğrebcilere burs verdiği belgelerle ispatlı bir şekilde duruyor, Senin nasıl gönlün hala bu kadın dan yana olabiliyor?

+ Olarak biz Kemalizmi kullanarak bu insanları çekebiliriz falan filan diyodu. Hatta videosu da vardı.

+ olarak moderniz diye kızlı erkekli aynı evde öğrenciler bırakıp kızların bakireliğini ellerinden o evlerde aldırıyordu, Buna da modern gençler deniliyordu. Ve gençliğimizi yıkmaya çalışıyordu

+ olarak Namaz kılan öğrenciyi evlerinden ve gruplarından atıyorlardı

+ olarak öğrencilere namaz yerine bale tavsiye ediyordu.

Şimdi söyleyin, Hala bu kadının neyini savunacaksınız?

ya yuh be bu nası yazı ben yatılıdayken o kızlardan sürüyle wardı benim okulumda ne kız erkeği ne kızlığı ne saçmalıosunuz siz hepsi yardım aldıkları için canla başla çalışıolardı ewlerine bile gitmiolardı az el wicdanda yazın ya

dewdim dewrildim geldim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Bir de şu var; Ailesinde suçlu insanlar olan çocuklar o suçtan sorumlu tutulamaz. Babası örgüt üyesi, katil, hırsız yada başka bir şey olduğu için çocuğu suçu işlemiş gibi yargılamak hatadır. Yazacak bir şey kalmamış, göreceğimizi gördük.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweeneyTodd
    SweeneyTodd's avatar
    Erkek

Türkan Saylan'ı saygıyla anıyorum bu hakkında ileri geri atıp tutan yaratıklara ve acizliklerine acıyorum işlerine gelince din iman hodri meydan e hani ölmüş insanın arkasından konuşmanın vermiş olduğu günah ? ama o terörist dersiniz şimdi. savunduğunuz adamlar teröristlere kefil olurken ne diyordunuz neyse

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

peygamber bile canına kastedildiği için sadece 2 ay hayatını savaşarak korumaya çalıştı.

siz hangi götünüze güvenipte ölenin arkasından gıybet yapıyorsunuz. gözün görmediği hiç birşey doğru değildir.he ama sen dersen ki modern dünyada tyyeap benim için peygamberdir.her açıklaması doğrudur. he buna da tabi saygı duyarız !

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek

güzel bir karar darısı onun gibi yaşayan diğer hain misyonerlerin başına..

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek

Türkan Saylan ; mekanı cennet olsun bu memlekete çok büyük yararları oldu

arkasından saçma sapan atıp tutanlara söyliyecek çok laf var ama gereksiz,

"benim anlattıklarım, senin anladığın kadardır" demişler.

sözüm meclisten dışarı; bazıları arap ve abd lilerin ................. yalayanlara inanmaya devam etsin,malum  deveye ....insana ..... demişler.

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
Toplam Hit: 5508 Toplam Mesaj: 48