folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Türkçe / İngilizce /Almanca / Ve Diğer Dillerdeki Sözlük Çevirici

Türkçe / İngilizce /Almanca / Ve Diğer Dillerdeki Sözlük Çevirici

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elixir
    Elixir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Arkadaşlar; Serial & Sanal Zekaya Sahip Bir Sözlük Arıyorum... Bulamadfım. Geneli Demo :S Varsa Upload Edermisiniz :S

Ayrılığın rüzgarı zamansız estiği vakit, beni arama buralarda. Ben bilmem hangi meridyenin, bilmem kaçıncı paraleline savrulmuş olacağım. Bilinmez yollarda yürüyeceğim, başı öne eğik. İşte diyecekler, işte o yabancı geçiyor yine yalın ayak, başı dumanlı. Yüreğimin çarpıntısını bilmeden arkamdan ahkam kesecekler. Ellerimde hesap soracak derman yok. Dişlerim kenetlenmiş, dilim lal konuşmuyor benimle. Dermansız dertlerin, onulmaz yangınların, alev alev, har har, kor kor yandığı ve kavuşma ümidinin hızla eridiğini bilerek ve kalbimin bu erimeye inat donduğunu hissederek yürümekteyim. Elimde ne bir pusulam, ne de bir haritam var. Bana klavuzluk eden sadece kargalar. Kargalar kargaşadalar, bense karmaşada. Her şey muamma, her şey bilinmezlerle çevrili. Bende bu bilinmezin, bilinmezliğinde kaybolmak istiyorum Mutlak Sonsuza...! ( Elixir )
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KapTaN60
    KapTaN60's avatar
    Erkek
    sanal zeka? tam anlayamadım açarmısın?

İTÜ gerisi yalan BU SİTEYE ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR Ankara 5. Sulh Ceza Mahkemesi, 30/04/2008 tarih ve 2008/599 nolu kararı gereği bu siteye erişim TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI"nca engellenmiştir. Access to this web site is banned by "TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI" according to the order of: Ankara 5. Sulh Ceza Mahkemesi, 30/04/2008 of 2008/599 . --------------------------------------------------------------------------------
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertan_06
    sertan_06's avatar
    Erkek
    yapay zeka mı demek istedin eğer öleyse bunlar içinde samedemo var ben onu kullanıyorum baya da ii yani forumda vardi galiba bi bak olmazsa upload ederim

spor akademisi hazırlık kurslarımız ankarada açılmıştır.tbt dekilere duyurulur.firtina_kickbox@hotmail.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    araknafobia
    araknafobia's avatar
    Erkek
    Süper bişey artık ingilizce ödevi sorun değil :D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek
    sana tunka metin çewiri , tunka web çewiri ve tunka chat çewiri yi önerebilirim onun dışında turing güzel tunka ürünlerinden sadece chat çewiri yok diğerleri full versiyonlu olarak internette var . metin çewiri adı üstünde metinleri ; web çewiri engilizce olan internet sayfalarını ; chat çewiri de mirc'de türkçe yazılanı ingilizce olarak , ingilizce yazılanıda trkçe olarak sana gönderip çevirir.

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
Toplam Hit: 1392 Toplam Mesaj: 5